قوانین

 
قوانین و مقررات
قوانین  سام اکسچنجر دات کام به شرح زیر به تائید کاربر استفاده کننده سایت می رسد :
 

این متن قرارداد بین سایت اینترنتی  سام اکسچنجر و هر کاربری است به نحوی از انحا از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت سام اکسچنجر دات کام و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت سام اکسچنجر دات کام  باید این قوانین را به طور کامل بخواند و بفهمد و بپذیرد. این حق برای سایت سام اکسچنجردات کام محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.
 

استفاده از هرگونه امکانات سام اکسچنجردات کام  - ثبت نام - خرید - فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات سام اکسچنجردات کام  را ندارید.
 

طرفین قرارداد سایت اینترنتی سام اکسچنجر دات کام  به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.
 

 • کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.

 • کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت سام اکسچنجر  کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.
   

 • کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
   

 • اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.
   

 • این حق برای سام اکسچنجر محفوظ است که هر گونه اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از تکمیل سفارش از کاربر بخواهد تا مطمئن شود که مفاد بند 4 به درستی رعایت شده است. در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است عودت وجوه کاربر امکانپذیر نخواهد بود و چنانچه کاربر نتواند مدارک هویتی لازم خود را از قبیل شماره تلفن ثابت و اسکن کارت ملی یا شناسنامه ارائه نماید و یا مدارک وی دارای خدشه باشند، این حق برای سام اکسچنجر دات کام محفوظ خواهد بود که سفارش کاربر را انجام ندهد و عودت وجه ارسالی وی را موکول به ارسال مدارک کامل نماید.
   

 • تراکنش هایی که توسط سام اکسچنجر دات کام در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز الکترونیکی مربوط به تراکنش انجام شده می باشند. کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و سام اکسچنجر دات کام هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد.
   

 • سام اکسچنجر دات کام  یکسان بودن هویت گیرنده و فرستنده را بررسی نمی کند و ممکن است هویت گیرنده با فرستنده در یک تراکنش یکی باشد یا نباشد و سام اکسچنجر دات کام هیچ گونه مسئولیتی راجع به آن نمی پذیرد. . سام اکسچنجر دات کام هیچ گونه مسئولیتی راجع به رابطه ی بین فرستنده با گیرنده نمی پذیرد و هیچ گونه خدمات میانجیگری و حکمیت بین گیرنده و فرستنده در یک تراکنش نمی پذیرد.
   

 ارائه خدمات فقط به کاربرانی که حساب کاربری خود فعال و وریفای کرده باشند امکان پذیر است ، به این معنی که پس از ثبت نام ، کاربری می بایست اطلاعات مربوط به تایید هویت خود را همچون ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت و تصویر کارت ملی و کارت پرداختی در پنل کاربری خود ارسال نماید ، واحد احراز هویت سام اکسچنجر پس از تایید اطلاعات ، حساب کاربر را فعال خواهد نمود و پس از آن کاربر قادر به استفاده از خدمات سامانه خواهد بود.
 

 ارائه کلیه خدمات این وب سایت تنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت هرگونه سو استفاده از خدمات این سامانه بر عهده کاربر می باشد.

 کاربر می بایست در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را داشته باشد و از قرار دادن آن در اختیار سایرین خودداری نمایید، چرا که مسئولیت هرگونه سو استفاده احتمالی از حساب کاربری شما نظیر خرید با کارت های سرقتی و یا تخلفات مالی بر عهده کاربر می باشد.
 

 صرافی آنلاین سام مدارک و اطلاعات هویتی شما را نزد خود محفوظ نگه می دارد و تنها در صورت ارتکاب به تخلفاتی چون، خرید با کارت سرقتی، استفاده از خدمات سایت در راستای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و کلاهبرداری در پاسخ استعلام، در اختیار مراجع قضایی و ذی صلاح می گذارد.
 

 هرگونه تراکنش در صرافی آنلاین سام می بایست منطبق با مشخصات کارت پرداخت کننده باشد در سام اکسچنجر باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید و در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت با حساب بلوکه خواهد شد.
 

 هر مشتری تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری درسام اکسچنجر است و در صورت مشاهده تعدد حساب، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 

 مسئولیت درج اطلاعات اشتباه و یا ناقص به هنگام ثبت سفارش بر عهده کاربر می باشد و عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر بر عهده فرد سفارش دهنده است.
 

 سفارشات می بایست از اینترنت اصلی کاربر صورت پذیرد و کلیه سفارشات انجام شده به واسطه ابزارهای تغییر ای پی نیازمند بازبینی و تائید هویت مجدد کاربر خواهد بود.
 

 تهیه حساب ها و اشتراک های فریلنسری و توسعه دهنده تنها بر مبنای قوانین حاضر در آن سایت صورت می پذیرد و سام اکسچنجر مسئولیتی در قبال مواردی چون مسدودسازی حساب در صورت تشحیص هویت ایرانی از سوی شما و یا تغییر در قوانین ارائه خدمات و سرویس به کاربران ایرانی را ندارد.

 

 در پروسه فروش ارزهای دیجیتالی، معادل ریالی آن 24 ساعت بعد به قیمت لحظه انتقال واحد دیجیتالی ارائه شده واریز خواهد شد.
 

 کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد.
 

 در خصوص شارژ حساب هایی همچون پی پال، وبمانی و پرفکت مانی کاربر می بایست از وریفای بودن حساب کاربری خود اطمینان خاطر داشته باشد، در غیر این صورت کلیه مشکلات ناشی همچون مسدود شدن حساب و بلوکه شدن وجه پرداختی بر عهده فرد متقاضی می باشد.
 

 در خصوص حساب های توسعه دهنده و وریفای اکانت های مختلف در وب سایت های سرویس دهنده، سام اکسچنجر تنها مسئولیت وریفای و فعالسازی حساب کاربری در آنها را بر عهده دارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر نوع سرویس دهی، محدودیت و تغییر قوانین در خدمات سرویس دهنده ندارد؛ لطفا پیش از درخواست فعالسازی حساب در سایت سرویس دهنده از مطابقت عملکرد آن با خواسته های خود اطمینان حاصل نمایید.
 

 در خصوص افتتاح حساب های پی پل، اسکریل و سایر سرویس های پرداخت آنلاین، هرگونه مسدودی حساب ناشی از تراکنش غیر مجاز و یا عدم استفاده صحیح یا استفاده خارج از حد نرمال از حساب کاربری که منجر به مسدود سازی حساب شود بر عهده کاربر بوده وسام اکسچنجر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 

 کاربر پیش از ثبت سفارش می بایست از صحت و اعتبار ارائه دهنده خدمات خارجی، مبلغ مورد سفارش و آدرس و سایر اطلاعات مربوط فرآیند ثبت و فعالسازی سفارش خود اطمینان حاصل نماید، چرا که سام اکسچنجر  تنها مسئولیت انجام تراکنش را در مسیر ثبت شده در سفارش را بر عهده دارد و سایر مسائل و مشکلات حاشیه ای همچون خطا درج مشخصات، آدرس اشتباه، عدم رسیدگی پذیرنده و ... بر عهده کاربر می باشد.
 

 ثبت سفارش و استفاده از خدمات سام اکسچنجر  به منزله مطالعه و پذیرفتن کامل شرایط استفاده از خدمات این سامانه می باشد ، این قوانین همواره بروی وب سایت سام اکسچنجر  قرار دارند و در صورت تغییر به صورت لحظه ای بروی وب سایت بروزرسانی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 
 1. کاربر سایت سام اکسچنجر دات کام می پذیرد که سام اکسچنجر دات کام صرفا مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش با نرخ تبدیل معین است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.
   

 2. خدمات سام اکسچنجر دات کام همانطور که هستند و در سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند انجام می شوند. مسئولیت هیچ گونه خدمات لفظی - ضمنی - قانونی - تضمینی - نقل قولی دیگر به عهده ی سام اکسچنجر دات کام به هیچ وجه من الوجوه نخواهد بود. سام اکسچنجر دات کام جز انجام سفارش با نرخ معین شده در سفارش هیچ گونه مسئولیت دیگری در قبال کاربر به هیچ نحو و به هیچ صورت ندارد.
   

 3. هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با سام اکسچنجر دات کام به عهده ی خود کاربر خواهد بود و سام اکسچنجر دات کام هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.
   

 4. چنانچه کاربر اقدام به خرید با کارت شتابی نماید که مالک آن نیست و این موضوع مشخص گردد حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد گردید و در

 5. صورت تکرار این کار مسدودی همیشگی خواهد بود و مبلغ ریالی سفارش به کارت پرداخت کننده عودت خواهد گردید و در صورت محرز شدن هرگونه سوءاستفاده یا کلاهبرداری، مشخصات هویتی کاربر خاطی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهد شد، همچنین در صورت عودت وجه ریالی کارمزد انتقال وجه به اضافه یک درصد مبلغ سفارش از آن کسر و مابقی عودت می گردد، در هر حال کاربر باید ارقام کامل کارت را به پشتیبانی اعلام کند.

 6. سام اکسچنجر  دات کام از ارائه خدمات به سایتهای مرتبط با شرط بندی وقمار، تبلیغات کلیکی وخرید وی پی ان معذور می باشد.
   

 7. سام اکسچنجر به هیچ عنوان در خرید و فروش دلار و سایر ارزهای مرتبط با صرافیها ورود نمی کند.
   

    8 - سایت ما از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
 

   9- در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی … که قصد فریب سایت ما را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
 

   10 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.
 

   11 - در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.
 

  12 - پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
 

 13 -صرافی آنلاین سام مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید.
 

 14 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.
 

 15 - در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرده و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید.
 

16 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند


17 - کاربر تضمین می کند که هویتی را که به سام اکسچنجرمعرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

18-
هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بصورت اتومات از درگاه رگشت خورده و حساب کاربری شما بسته میشود.

19 - به کاربران زیر 18 سال هیچگونه خدماتی ارایه نمیشود .


20-کاربر با مطالعه دقیق کلیه موارد این قرار داد موافقت خود را با تمام موارد آن اعلام می دارد و هر زمان تخلفی برای سام اکسچنجر اثبات شد سام اکسچنجر می تواند حساب کاربری کاربر را مسدود و کلیه مدارک کاربر را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد

 

صرافی آنلاین سام