برنامه جدید کریپتو توسط ژاپنی ها ساخته شد

برنامه جدید کریپتو توسط ژاپنی ها ساخته شد

1398/07/06
| 101

«برنامه جدید کریپتو، قابلیت‌های کریپتو را به تلفن‌های هوشمند اضافه می‌کند.»

اخبار روز 17 سپتامبر مربوط به غول پیام‌رسانی لاین ژاپن خبر از آغاز به کار یک برنامه جدید کریپتو تبادلی متصل به برنامه می‌دهد که در این هفته توجه بسیاری را در زمینه برنامه‌های جدید کریپتو به خود جلب کرده است. سایر برنامه‌های ابتدایی غیر کریپتو نیز وارد بازار شدند، توکن­های محلی را اضافه می­کنند، کارکردها و کیف پول کریپتو را اطلاع­رسانی می­کنند، روند رو به رشد مسیر اصلی آگاهی و پذیرش برنامه جدید کریپتو را نشان می­ دهند.
 

راه­ اندازی نیورز لاین موجود در برنامه جدید کریپتو تبادلی

تقریباً برای هرکسی که در ژاپن یا در آسیا زندگی می­کند، برنامه پیام‌رسانی محبوب لاین یک نام دوست‌داشتنی است. برنامه لاین در سال 2011 در ژاپن توسط شرکت موتور جستجوی کره­ای نیور کورپوریشن، به دنبال سونامی و زلزله توهوکو آغاز به کار کرد. برنامه جدید کریپتو یک فن­آوری جنبی از ارتباطات بهبود یافته در خلال آسیب­های زیرساخت­های ارتباطات راه دور ناشی از فاجعه توهوکو بود. برنامه جدید کریپتو تبادلی بیت­مکس به‌طور مستقیم از طریق برنامه لاین قابل دست­یابی است.
پذیرش برنامه جدید کریپتو

برنامه رایگان لاین به‌عنوان یک سرویس ساده شروع به کار کرد، اما خیلی زود با سرعت بسیار زیاد گسترش یافت، از یک اس ام اس ساده برای ارسال استیکرهای خنده­دار به یک کیف پول دیجیتال، سیستم تقاضای ویدیو، کمیک های دیجیتالی و نیروی عظیم بازی­ها در بازار آسیا و فراتر از آن ارتقاء یافت.  تنها در این ماه، این سیر گسترده با راه اندازی برنامه جدید کریپتو بیت­مکس شکل جدیدی به خود گرفته است و این درون برنامه جدید تبادلی پول کریپتو متشکل از پنج سرمایه دیجیتالی است: BCH، BTC، ETH، XRP و LTC. لاین همچنین به عنوان توسعه‌ای از توکن کریپتو محلی خود که لینک LN نامیده می­شود، در حال حاضر برای نقاط لاین قابل مبادله می­باشد.
مطابق با لینک وب­سایت: اقتصاد توکن لاین پیرامون یک توکن واحد متمرکز است، لینک سکه همه منظوره ما. یک اقتصاد توکن واحد می‌تواند تمامی اکوسیستم‌ها را پویاتر و پایدارتر بسازد، به دلیل مشارکت dApp ها با اقتصاد می­توانند با آنها رشد کنند.

 

تلگرام در حال توکن زدگی است

با وجود اینکه هنوز هم در رمز و راز نسبی پنهان مانده است، برنامه چت آینده نزدیک شبکه تن تلگرام (شبکه باز تلگرام) و توکن محلی گرم با این وجود موجب هیاهویی در رمزنگاری شده است. کد منبع پیش از این منتشر شده و آزمایش این شبکه در ماه آوریل آغاز خواهد شد. راه­اندازی آن برای تاریخ 31 اکتبر تعیین شده است، بیش از 200 میلیون کاربر فعال این پلتفرم منتظر هستند تا ببینند که این شرکت 1.7 میلیارد دلار را که از طریق فروش توکن های سال 2018 کسب کرده، برای استفاده کامل به بازار عرضه کند. این شبکه برای استفاده از سیستم گواهی اثبات سهام (PoS) تعیین شده است و با افزایش محبوبیت این برنامه در ارتباطات خصوصی و برنامه‌های کاربردی تجاری بعلاوه کارکردهای تیم سازی، احتمالاً امواج بزرگی باید شکل گیرد تا تلگرام به هدف برسد.بعلاوه بات های محرمانه برای توکن­های BCH و SLP به تلگرام اضافه شده­اند تا این پلتفرم را با فرهنگ کریپتو سازگارتر نماید.

 

کیف پول راکوتن

همانطور که news.Bitcoin.com در ماه گذشته گزارش داد، آمازون ژاپن، راکوتن در حال حاضر برنامه جدید کریپتو «کیف کریپتو» را راه­اندازی کرده است که دارای ویژگی­های BTC، ETH و BCH می­باشد. این شرکت همانند لاین وعده افشای لژیونرهای مبتدی به دنیای پول کریپتو و معاملات تجاری کریپتو را می‌دهد. بااین‌وجود راکوتن برنامه‌های بسیار زیادی دارد، علاوه بر کیف پول راکوتن در واقع سپاسگزاری بی مانندی برای اتصال آنها به بانک نرم‌افزاری محبوب راکوتن وجود دارد. در اطلاعیه رسمی 19 آگوست، شرکت چگونگی کار آن را شرح داد: به منظور ارائه خدمات تراکنش دارایی­ های رمزنگاری و ایمن به مشتریان، کیف پول راکوتن پول‌های واریزی توسط مشتریان (دارایی­های مشتریان) را از وجوه شرکت جدا کرده، دارایی‌ها را مدیریت می‌کند (از اعتماد موجود صیانت می‌کند) و تراست راکوتن آن سرمایه­هایی را که از طریق بانک راکوتن و حساب­های پس‌انداز به دست آمده، مدیریت می‌کند.
برنامه جدید کریپتو یک فن¬آوری جنبی

کش آپ

یک برنامه محبوب در ایالات‌متحده برای رفتن به کریپتو کش آپ می‌باشد. سرویس پرداخت موبایل در ابتدا در سال 2015 به عنوان Square Cash آغاز به کار کرد و عملکرد بیت کوین به آن در ژانویه 2018 اضافه شد. ماه ژوئیه یک ماه رکوردشکنی برای برنامه­ها بود، 2.4 میلیون بار دانلود شده است.

بحث شایع درباره خدمات Suare بود که رقابت کنندگان را تحت‌الشعاع قرار داده بود مانند پی پال ونمو و بسیاری بر افزودن BTC و رشد کاربران علاقه‌مند به کریپتو مبتنی بر کاربر که ارتباطی با این موضوع دارد، تأکید دارند.

Square به‌عنوان بخشی از مدیریت اجرایی توییتر و جک دورسی مکسیمالیست BTC تأسیس شده است، بنابراین جای تعجب نیست که این برنامه جدید کریپتو از توکن­های دیگر پشتیبانی نمی­کند. با توجه به فضای فعلی افزایش اختیارات، ممکن است ماکیسمالیزم سفتی برگشته و نیش بزند، باید Square چشمان نابینای کاربران را به سوی افزایش سکه‌هایی نظیر پول بیت کوین سوق دهد و از بازیگران اصلی در جهان کریپتو التکوین می‌باشد.

 

فیسبوک لیبرا 

برای کسانی که می‌توانند روزهای قدیمی را به خاطر بسپارند که فیس‌بوک تنها در دسترس دانشجویان بود و هیچ مادر، پدر و امکان اینکه که عکس‌هایشان از کیک تولد را به اشتراک بگذارند وجود نداشت، فکر یک برنامه موبایل حتی به‌عنوان یک مفهوم مشترک در آن زمان وجود داشتن ویژگی پول کریپتو (در آن زمان هنوز بیت کوین وجود نداشت) تا حدی شگفت‌انگیز بود. رشد سریع و روبه‌جلو تا سال 2019 و بیشترین برنامه دانلود شده در جهان و محبوب‌ترین شبکه رسانه‌ای اجتماعی در حال حاضر تلاش می‌کنند تا یک سیستم پرداخت برنامه جدید کریپتو برای بهره­­مند شدن، به نام لیبرا را بیاورد.

با مخالفت قابل‌توجه دولت‌هایی نظیر ایالات‌متحده، فرانسه و آلمان، ابتکار عمل مستقر در سوئیس برای فعال کردن سیستم مالی جهانی فراگیرتر در تلاش است تا مقرراتی را به تصویب برساند. معمولاً چنین قابلیت حقوقی بالقوه نشانگر پایان یک پروژه قبل از شروع کار است، اما با حدود 2.4 میلیارد کاربر فعالی که ماهانه در فیس‌بوک حضور دارند، یک قدرت شرکتی دارای پشتوانه دولتی در انجمن Libra تعبیه‌شده است، تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران مراقب هستند که با اندکی صبر از این کار جلوگیری نکنند.

ازآنجاکه پول Libra به‌عنوان یک کریپتو حقیقی در مفهوم بیت کوین نیست و کاملاً متمرکز است، به لطف این واقعیت که رهبران پروژه قبلاً برای رضایت تنظیم‌کنندگان بسیار تلاش کرده بودند، برخی افراد بر این نظر هستند که نبردهای حال حاضر چیزی بیش از نمایش رسانه­ای نیست. با این وجود در این مورد، سبد اپل در تجارت جهانی قطعاً می‌تواند ناراحت‌کننده باشد. پذیرش برنامه جدید کریپتو امروزه حتی به برنامه‌های اصلی جهانی گسترش یافته است، بنابراین ریسک نکردن در مورد این نوع از روندها، مانند آتش‌سوزی در اقتصاد قابل‌توجه امروزی، بی‌ملاحظگی نمی‌باشد. بالاخره، مردم در تمام ساعات با گوشی‌های هوشمند خود هستند و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی به‌عنوان یک واقعیت روزمره تبدیل شده است.
برنامه جدید کریپتو تبادلی بیت¬مکس

با این وجود، این برنامه‌ها به‌احتمال زیاد در ترکیب با پلتفرم‌های خصوصی مانند برنامه جدید کریپتو بیشتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا از عهده پرداخت مالی کاربران برآیند. فیسبوک، توییتر و راکوتن جهانی طبیعتاً علاقه‌مند به جمع‌آوری داده‌های کاربران در مقایسه با حریم خصوصی هستند، بنابراین دلیل آن این است. هنوز آسودگی تطمیع کننده است و روایت برنامه‌های کریپتو به نظر می‌رسد تغییر کرده است و برای آینده گسترش‌یافته است. نظر شما در مورد برنامه جدید کریپتو که با قابلیت اضافه کردن قابلیت کریپتو ساخته شده است چیست؟