بلاک چین چگونه میتواند بر روی قیمت مسکن اثر بگذارد؟

بلاک چین چگونه میتواند بر روی قیمت مسکن اثر بگذارد؟

1398/07/02
| 95

مشاور املاک بلاک چین مفهوم تخفیف عدم نقدینگی و ورود آن را به بازارهای مانند املاک و مستغلات و تجارت مربوط و مزایایی را که می‌تواند در آینده بر روی این صنعت داشته باشد.

عدم نقدینگی یکی از دلایل کاهش قیمت در بازار املاک است. بعضی‌اوقات باعث شود املاک و مستغلات، به 30٪ تا 50٪ پایین‌تر ارزش واقعی خود معامله شوند. این اتفاق باعث به وجود آمدن تعدادی از عوامل ازجمله نظارت سنگین، ماهیت منحصربه‌فرد بسیاری از دارایی‌هاست. همچنین این واقعیت که اکثر دادوستدها در بازارهای خصوصی کم‌عمق و خاص بر اساس عرضه و تقاضا صورت می‌گیرد. تکنولوژی بلاکچین باعث پتانسیلی برای رسیدگی به منابع نقدینگی با شتاب و بازارهای کارآمد و ساده و پرداخت‌های سریع و آنی خواهد شد.

مفهوم مشاور املاک بلاکچین

مشاور املاک بلاک چین و نظریه عمومی اشتغال، بهره و پول در سال 1936، اقتصاددان معروف انگلیسی؛ جان مینارد کینز، نظریه بهره و پول خود را در کتاب خود «تئوری عمومی اشتغال، بهره و پول» به چاپ رسانید. به‌موجب نظر او تقاضا برای دارایی‌های به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند: تقاضا - نقدینگی بالا برای هزینه‌های روز، تقاضا احتیاطی - نقدینگی برای پوشش هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده مانند تصادف یا اورژانس سلامتتقاضای سوداگرانه - تقاضا برای استفاده از تغییرات آینده در نرخ بهره و یا قیمت اوراق قرضه، بازگشت به تکنولوژی بلاک چین؛ بنابراین فایده توکنی کردن یا Tokenization به‌طور بالقوه برای بخش املاک و مستغلات چیست؟
مشاور املاک بلاک چین و نظریه عمومی

باعث می‌شود که سرمایه‌گذاری بین افراد بیشتر از مردم تقسیم شود و همین امر موجب کاهش هزینه‌های معاملات خواهد شد. درمجموع این روند باعث افزایش معاملات و افزایش شاخص‌های اقتصادی خواهد شد. دو دلیل کلی که چرا تکنولوژی بلاک چین می‌تواند یک توانمند ساز کلیدی برای مجموعه‌ای جدید از فرصت‌ها برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری شود.

امکان حداکثر رساندن پتانسیل صعودی در سرمایه گردش آن‌ها وجود دارد. در مرحله اول، از طریق استفاده از تکنولوژی بلاک چین، امکانات سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات کنترل‌شده (مانند REIT) وجود خواهد داشت. در سطح بی‌سابقه‌ای از بهره‌وری با طراحی و برنامه‌ریزی، ساخته‌شده است.  در پیروی از مقررات ممکن بر روی پلت فرم یا سطح تو کن امنیتی فعالیت می‌کنند. در مرحله دوم، باعث ظهور صدور مجوز امنیت دیجیتال و سیستم‌عامل‌های تجاری ثانویه می‌شود. چشم‌انداز صنعت املاک و مستغلات در ایالات‌متحده، اروپا و دیگر مناطق در خارج از کشور مثبت است.

الکساندر Kanen؛ وکیل خبره شهر نیویورک است. او کارآفرین، متخصص در املاک و مستغلات، سهام خصوصی و بلاک چین می‌باشد. او می‌گوید که مشاور املاک بلاکچین باعث ایجاد امنیت، سهولت در معاملات خواهد شد. به طریق فراوان ای مشاور املاک بلاک چین باعث خواهد شد که پتانسیل لازم برای کم کردند موانع ایجاد شوند. امکان سرمایه‌گذاری برای قشر وسیعی از افراد امکان‌پذیر خواهد شد. به‌طور خلاصه دفترهای کل غیرمتمرکز در مشاور املاک بلاک چین این امکان را برای شما ایجاد می‌کنند تا شفافیت و دسترسی به جزئیات برای شما فراهم شوند.