سیستم تشخیص هویت بلاک چین پروژه جدید کاوش

سیستم تشخیص هویت بلاک چین پروژه جدید کاوش

1398/07/01
| 90

«سیستم تشخیص هویت بلاک چین پروژه جدید سامانه تعیین هویت و تحلیل و بررسی شروع و پیشرفت سریع فن‌آوری به‌طور مساوی منتشر نشده است. جامعه به‌طور روزافزونی درگیر با سواد دیجیتالی و در حال استفاده از فن‌آوری‌های جدید و نوظهور است.»

بشر امروز روزانه برای اشیاء و چیزهایی هزینه می‌کند که برای کسانی که در 15 سال پیش می‌زیستند غیرقابل تصور است. پس چرا روش حکومت تا حدی بسیار زیادی تغییر نکرده است و به صدها سال پیش برمی‌گردد. اگرچه بسیاری از جنبه‌های دولت‌ها از گذشته تا حال تغییرات داشته است، اما این تغییرات ارمغان قرن 21 هستند. همیشه هویت مقوله بسیار مهمی برای شهروندان بوده و هست. تعدادی از ادارات دولتی این ترس را احساس کرده‌اند و مجبور به نوآوری شده‌اند.
توانمندسازی تشخیص هویت بلاک چین

راه‌حلی برای توانمندسازی شهروندان

راه‌حل امروزی برای حفاظت بهتر از و توانمندسازی شهروندان بهره بردن از سیستم تشخیص هویت بلاک چین است. امروز داده‌های شخصی انسان‌ها توسط دولت‌ها و غول‌های تکنولوژی مانند فیس‌بوک و گوگل درخطر است. به‌موجب زندگی آنلاین امروزی به‌طور فزاینده‌ای تکنولوژی در زندگی ما نفوذ کرده است. از پرونده‌های پزشکی گرفته تا تاریخچه مرورگر اینترنت که در آن وب گردی می‌کنیم.

 

محافظت از اطلاعات شخصی با بلاکچین

به گزارش کوین گراف؛  زیرساخت دفاع و محافظ از این اطلاعات باارزش شخصی بسیار مهم است و برای محافظت از این اطلاعات تنها راه چاره سیستم تشخیص هویت بلاکچین خواهد بود. مدت‌هاست که فضای دیجیتال تبدیل به مکانی شده است که افراد سودجو از آن به ضرر مخاطبان بهره‌برداری نادرست می‌کنند. برای جلوگیری از این سوءاستفاده‌ها باید به راه‌حلی ساده رسید. بله درست فکر کردید بلاکچین ساده‌ترین و تنها راه‌حل است.

تشخیص هویت بلاک چین هم یکی از تکنولوژی‌هایی است که به ما در این راه یاری خواهد رساند. رمزگذاری و عدم تمرکز اطلاعات در یکجا باعث تأمین امنیت اطلاعات خواهد شد. به‌طور مثال اگر اطلاعات شخصی شما مانند ارزهای دیجیتال به‌صورت رمزگذاری شده در شبکه‌های غیرمتمرکز ذخیره شوند از دسترسی افرادی به غیر از صاحب اطلاعات جلوگیری خواهد شد. با استفاده از سیستم تشخیص هویت بلاک چین هم امنیت اطلاعات بالا خواهد رفت و باعث کاهش هزینه‌ها برای سازمان‌های دولتی خواهد شد.
اطلاعات تشخیص هویت بلاک چین

چگونگی تائید هویت مردم به‌صورت الکترونیکی

یک سیستم تشخیص هویت وظیفه تأمین امنیت با رویکرد کاربر محور و از بین بردن ذخیره‌سازی اطلاعات به‌صورت متمرکز را دارد. فیلیپ گیوه، مدیر اجرایی Identity.com، به Cointelegraph گفت: یک مشکل اساسی درزمینهٔ چگونگی شناسایی میلیون‌ها نفر از مردم الکترونیکی با استفاده از تأیید هویت، وجود دارد. دولت برای انجام دادن این کار، سیستم‌عامل فن‌آوری خود را آنلاین به مستقیم شهروندان متصل می‌کندفیلیپ گیوه؛ مدیر اجرایی شرکت Identity.com به کوین گراف گفت: این یک مشکل اساسی برای دولت‌ها است که بدانند چگونه میلیون‌ها نفر از مردم خود را به‌صورت الکترونیکی تأیید هویت کنند.

 

هویت دیجیتال چه موضوع را برای ما عنوان می‌کند؟

استفاده از پلتفرم‌های هویت دیجیتال به ما در این بخش‌ها کمک می‌کند. زندگی روزمره، زندگی دیجیتال، معاملات، تعاملات آنلاین و زندگی واقعی کمک می‌کند تا یک گام در جهت حفظ اطلاعات شخصی‌مان برداریم.

 

پروژه‌های سیستم تشخیص هویت بلاکچین حداقل در سه قاره

با پروژه‌های در حداقل سه قاره تلاش برای تأمین امنیت داده‌های شهروندان از طریق فن‌آوری بلاکچین، چه از آخرین تحولات در سیستم‌های هویت هستند؟
پروژه‌های سیستم تشخیص هویت بلاکچین

کاتالونیا رونمایی IdentiCAT

دولت کاتالونیا سیستم تشخیص هویت بلاک چین راه‌اندازی کرده است. کوییم توررا؛ رئیس‌جمهور و جوردی پویگنرو؛ وزیر سیاست‌های دیجیتال و مدیریت Puigneró اعلام کرد که دولت کاتالونیا سیستم با نام IdentiCAT راه‌اندازی نموده است.
اندازه شناسه تشخیص هویت بلاک چین

سیرالئون در حال راه اندازه شناسه بلاکچین

سیرالئون در میان برترین کشورهای فعال آفریقا در زمینه فناوری است. آن‌ها از راه‌اندازی یک پلت فرم سابقه اعتباری بلاکچین در اواخر ماه اوت خبر داده‌اند. بسترهای نرم‌افزاری تشخیص هویت بلاکچین دیجیتال ملی (NDIP) که این پروژه با همکاری بین سازمان ملل متحد و دولت این کشور انجام خواهد شد.
 

پروژه جدید آرژانتین با هدف کمک به شهروندان برای گریز از فقر

همکاری بین آزمایشگاه نوآوری از بانک توسعه گروه قاره آمریکا و سازمان‌های غیردولتی بیت کوین آرژانتین و شرکت‌های فرعی آرژانتین و شرکت NEC سبب کار بر روی یک پروژه جدید شده است.

آن‌ها پروژه‌ای با عنوان «مجازات فقر است» راه‌اندازی کرده‌اند که برای ساکنان در محله‌های محروم از بوئنوس آیرس اجرا خواهد شد. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از این پروژه هویت ساکن این مناطق را بررسی کرده و با برنامه‌هایی به فقرزدایی آن‌ها کمک کنند.