پشتیبانی فرانسه از فروشگاه ها برای پرداخت با بیت کوین از سال آینده

پشتیبانی فرانسه از فروشگاه ها برای پرداخت با بیت کوین از سال آینده

1398/07/03
| 100

»تا اوایل سال 2020، پشتیبانی از پرداخت با بیت کوین در بیش از 25 هزار  نقطه فروشگاهی جهان  ازجمله 30 خرده‌فروش فرانسوی و شرکت لباس ورزشی Decathlon و فروشگاه لوازم‌آرایشی Sephora آغاز خواهد شد
 

پایگاه خبری رمزنگاری فرانسوی Cryptoglobe  اعلام کرده است 25 هزار خرده‌فروشی که پرداخت با بیت کوین انجام می‌دهند منجر به تبدیل‌شدن اقتصاد به مدل جدیدی از نسل آینده مبادلات خواهد شد. سیستم جدید پرداخت cryptocurrency از طریق مشارکت بین ارائه‌دهنده فناوری و درگاه فروش Global POS و همکاری برنامه EasyWallet و بستر پرداخت با بیت کوین Easy2Play راه‌اندازی شده است.

در حالی که پرداخت با بیت کوین (BTC) انجام می‌شود، مبالغ فروش به‌طور خودکار در لحظه  به یورو تبدیل می‌شوند. خدمات تبدیل توسط دو شرکت ارائه می‌شود، Deskoin و Savitar، هر دو در حال حاضر متقاضی اعتبارنامه ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال تحت قانون PACTE فرانسه هستند. در کنار Decathlon و Sephora، خرده‌فروشان مشهور اروپا که در ابتکار عمل را در اختیار گرفتند شرکت‌های دیگر هم به چنین سنت‌شکنی دست‌زده‌اند عبارت‌اند از Boulanger، Foot Locker، House World، Intersport، Cultura، Maisons du Monde و Norauto
بستر پرداخت با بیت کوین

استفان دایان، مدیرعامل و بنیان‌گذار Global POS، بیانیه‌ای را ارائه داده است كه عنوان می‌کند«این‌یک مرحله نمادین مهم در تکامل روش‌های پرداخت در فرانسه است. بااین‌حال، فرار از یک نماد و تبلیغات است، آنچه ما را به 25.000 فروشگاه می‌رسانیم، امکان ورود ایمن به دنیای اقتصاد 3.0 است.» بعد از بیت کوین، altcoin ها نیز می‌توانند جایگزین بعدی باشند. با فعال کردن امکان استفاده از ویژگی‌های ارز دیجیتال در فروشگاه‌های اینترنتی برای فروشندگان در یک چارچوب قانونی و تنظیم‌شده، این طرح باهدف پیشرفت گسترده‌تر تصویب‌شده است.

در حال حاضر بیش از 4 میلیون صاحب ارزهای دیجیتال فرانسوی تخمین زده شده است که می‌توان به این بازار رونق بسیاری ببخشند. درحالی‌که بیت کوین فعلاً تنها ارز دیجیتال رمزگذاری شده بر روی کارت‌ها است، Dijane اعلام کرده است که این پلتفرم قصد دارد در آینده پشتیبانی از altcoins را نیز پشتیبانی نمایددر ژانویه امسال، تعداد محدودی از فروشگاه‌ها شهر پاریس، علیرغم پیام‌ها و هشدارهای مختلف از تنظیم‌کننده‌های محلی و بانک مرکزی، اقدام به فروش بیت کوین کردند. باید این نکته را هم‌عرض کنیم که بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ارز در دنیای ارز‌های دیجیتال بیت کوین است و هیچ رقیبی به گردپای آن‌هم نمی‌رسد. علاوه بر بالا و پایین این ارز دیجیتال تاکنون هیچ رقیب نزدیکی نداشته و کنترل بازار ارزهای دیجیتال را نیز در دست دارد. این چیز دور از انتظاری نیست که در آینده کنترل بازارهای معاملات هم در دستان ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین باشد.

پشتیبانی از پرداخت با بیت کوین

اما دو نکته‌ای که شاید در ذهن شما شکل‌گرفته باشد

چه اشخاصی هستند که در فروشگاهشان بیت کوین را بپذیرند؟

من چطور می‌توانم بیت کوین‌هایم را خرج کنم؟

خیلی‌ها به‌اشتباه فکر می‌کنند که بیت کوین یک کالا است ولی سخت در اشتباه هستند، زیرا بیت کوین ثروت است. همان‌طور که در خبرهای بالا عرض کردیم در حال حاضر فروشگاه‌های زیادی هستند که پذیرای بیت کوین هستند. خیلی از دولت‌ها برای ارزهای دیجیتال محدودیت‌هایی اعمال کرده‌اند، ولی خیلی از شرکت‌ها علی‌رغم این قانون‌ها علاقه‌مند هستند با این مدل شیوه پرداخت معامله کنند.
سایت‌های معتبری که از پرداخت با بیت کوین پشتیبانی می‌کنند

برای اینکه به مهم‌ترین ابهام شما پاسخ بدهیم خیلی کوتاه سایت‌های معتبری که از پرداخت با بیت کوین پشتیبانی می‌کنند را به شما معرفی می‌کنم. سایت اور استوک، سایت مایکروسافت، سایت اکسپدیا، پلتفرم آنلاین پی پال، شاپ فای، ویکی پدیا، وردپرس و تسلا از معروف‌ترین وب‌سایت‌های جهان هستند که قابلیت پرداخت با بیت کوین را به شما می دهند.