نئو اولین عضو فناوری بلاک‌چین بنیاد دات نت شد

نئو اولین عضو فناوری بلاک‌چین بنیاد دات نت شد

1398/08/09
| 53

نئو تحت اولین عضو فناوری بلاک‌چین منبع باز غیرمتمرکز است. این بلاکچین یک پلتفرم قرارداد ارتباطی هوشمند و بر مبنای ارز رمزپایه است که از برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده در انواع زبان‌های برنامه‌نویسی پشتیبانی می‌کند.
 

 بنیاد دات نت مایکروسافت در حال حاضر نئو را به‌عنوان اولین عضو  فناوری بلاک‌چین معرفی کرده است. در خبر رسمی منتشر شده، این پلتفرم اعلام کرد كه در طول مدت كنفرانس دات نت 2019، نئو به بنیاد دات نت که توسط مایکروسافت ایجاد شده، پیوست. بنیاد دات نت منبع باز مایکروسافت در سطح جهان ایجاد شده است. این بلاکچین اضافه کرد:

بر اساس میراث مشترک منبع باز آنها، نئو و بنیاد دات نت باعث می‌گردد تا میلیون‌ها نفر از توسعه‌دهندگان توانمند بتوانند زیربنای اینترنت نسل بعدی را شکل دهند. این همکاری پس از انتشار نسخه نئو از جعبه‌ابزار اولین عضو  فناوری بلاک‌چین برای دات نت و این بلاکچین اکسپرس در ماه سپتامبر حاصل شد.

بر طبق این اعلامیه، این بلاکچین در طول این کنفرانس پیش‌نمایشی از جعبه‌ابزار  فناوری بلاک‌چین خود را به اشتراک گذاشت. این پیش‌نمایش، شامل برنامه‌های مختلفی ازجمله برنامه اشکال‌یاب قرارداد هوشمند، نئو اکسپرس، Visual DevTracker و موارد دیگر بود. قرارداد هوشمند باعث می‌شود تا امکان ایجاد تراکنش‌های معتبر و بدون واسطه فراهم شود.

به‌عنوان اولین عضو فناوری بلاک‌چین

بنیاد دات نت

بنیاد دات نت؛ سازمانی است که در تاریخ 31 مارس سال 2014 میلادی توسط شرکت مایکروسافت جهت بهبود و توسعه نرم‌افزارهای منبع باز و همکاری تحت چارچوب دات نت بناشده است. هرکسی که در پروژه‌های بنیاد دات نت مشارکت داشته باشد می‌تواند به عضویت این بنیاد درآید.

 

بروزرسانی بزرگ اولین عضو فناوری بلاک‌چین

همان‌طور که پیش‌ازاین کوین تلگراف گزارش داده بود، این بلاکچین ازلحاظ حجم سرمایه‌گذاری در بازار، جایگاه بیست و یکم را به خود اختصاص داده است. همچنین در سه‌ماهه دوم سال 2020 نئو به نسخه 3.0 ارتقاء خواهد یافت که یک بروزرسانی بزرگ و قابل‌توجه محسوب می‌شود. پیش‌بینی می‌شود نسخه ارتقا یافته به‌عنوان یک شبکه جدید فناوری بلاک‌چین راه‌اندازی شود. از طرفی این پیش‌بینی نیز وجود دارد که نسخه جدید مورد استقبال کاربران قرارگرفته و کاربران از توکن های موجود جهت مبادلات خود استفاده کنند.

اریک ژانر؛ بنیان‌گذار و توسعه‌دهنده اصلی نئو بیان می‌کند که انجام بروزرسانی لازم و ضروری است، زیرا برخی از پیشرفت‌های معماری موجود در عملکرد نئو با اولین عضو فناوری بلاک‌چین فعلی آن سازگار نیست.

بروزرسانی بزرگ اولین عضو فناوری بلاک‌چین

نسخه فعلی اولین عضو فناوری بلاک‌چین نئو تنها رفع اشکالات باگ

تحلیل گران کوین تلگراف یادآوری می‌کنند که نسخه فعلی اولین عضو فناوری بلاک‌چین نئو تنها رفع اشکالات باگ را دریافت می‌کند. در ادامه آنها بیان می‌کنند که مجموعه ویژگی‌هایی که در نسخه فعلی فناوری بلاک‌چین نئو وجود دارد، بسیار ساده است. با توجه به این مطالب بروزرسانی نئو 3.0 شامل پیشرفت‌های بسیاری خواهد داشت. این پیشرفت‌ها شامل معاملات ارزان‌تر نیز بوده و باعث شد تا قراردادهای هوشمند تثبیت‌شده و یک زنجیره سریع‌تر توسط مدل معاملات یکپارچه برقرار شود.

نسخه فعلی اولین عضو فناوری بلاک‌چین نئو تنها رفع اشکالات باگ

در پایان اولین عضو فناوری بلاک‌چین

در پایان باید ذکر کرد که می‌توان از ابزارهای مختلف در فناوری بلاک‌چین و با استفاده از بستر فعلی اینترنت استفاده کرد. یکی از این ابزارها که با استفاده از قراردادهای هوشمند در جهت دست‌یابی به اقتصادی هوشمند شکل‌گرفته، نئو است. ازاین‌جهت، نئو توانست با جلب اعتماد مایکروسافت به بنیاد دات نت بپیوندد.