عرضه قرار دادهایBakkt

عرضه قرار دادهایBakkt

1398/06/31
| 69

«کارشناسان گفته‌اند تا سه روز دیگر شاهد تأثیر آن بر روی بیت کوین خواهید بود.»

 در روزهای آینده بازار ارزها دیجیتال نظاره گره رویداد مهمی خواهد بود. در روزهای آتی قراردادهای بکت عرضه خواهند شد. تا قبل از این موانع قانونی بسیار زیادی باعث شد تا عرضه قراردادهای Bakkt  این‌قدر به درازا بکشد. در هفته پیش رو بکت عرضه قراردادهای خود را به‌صورت فیزیکی و بیت کوین عرضه می‌کند.
 

عرضه قراردادهای Bakkt  و تحول بازار ارز دیجیتال

قریب به یک سال است که تمام سرمایه‌گذاران در سراسر نقاط این کره خاکی منتظر این موضوع هستند. ارزهای دیجیتال بیت کوین با دلگرمی صرافی‌های بین‌المللی در اوایل سال 2019 توسط افرادی که در بازار ارز دیجیتال فعال و سرشناس هستند، معرفی شد.

این تبلیغات باعث افزایش فوق‌العاده قیمت بیت کوین شد و شاهد رکوردهای جالب در این ارز دیجیتال بودیم. این تمام ماجرا نیست عرضه قراردادهای Bakkt  با مشکلات متعددی مواجه شد تا عرضه آن به تعویق انجامد.
عرضه قراردادهای Bakkt  و تحول بازار ارز دیجیتال

اما دیگر تأخیری در کار نیست. در تاریخ ۲۳ سپتامبر یا ۱ مهرماه درب‌های بکت (Bakkt) به روی همگان باز خواهد شد. تحلیلگران می‌گویند که این رویداد اثر بسیار مثبتی بر بازار بیت کوین خواهد گذاشت. این دفعه هیچ تأخیر و تعویقی قرار نیست اتفاق بیفتند. درست در تاریخ بیست و سوم ماه سپتامبر 2019 و هم‌زمان با ایام بازگشایی مدارس در ایران درب‌های بکت هم به روی سرمایه‌گذاران باز خواهد شد. مفسران بازار می‌گویند که این رویداد تأثیر بسیار زیادی بر روی بازارهای ارز دیجیتال به‌خصوص ارز دیجیتال بیت کوین خواهد داشت.
بکت کسب‌وکار سرسخت بیت کوین

نظر مثبت تام لی درباره بکت

آقای تام لی که مؤسس و ایده پرداز شرکت تحقیقاتی به نام فاند استارت در بخش ارز دیجیتال است در مورد بکت در توئیتی گفته است: من خیلی در مورد بکت و ویژگی‌های آن نظر مثبتی دارم. مطمئن هستم که با عرضه قراردادهای Bakkt ، بکت با پشتیبانی شرکت‌های بزرگ و معتبر همانند استار باکس و مایکروسافت مالی، تبدیل به افسانه‌ای در جهان دیجیتال خواهد شد. این موضوع باعث خواهد شد سرمایه‌گذاران با اطمینان وارد این عرصه شوند.
نظر مثبت لب درباره بیت کوین

مفسر حوزه ارزهای دیجیتال

آقای سم داکتر؛ یکی از افراد مفسر حوزه ارزهای دیجیتال است که در پست اخیرش در اکانت تویتری نوشته بود که طبق تجاربی که دارد او مستقیم با بیش از صد و پنجاه سرمایه‌گذار و نمایندگان آن‌ها در ارتباط بوده و برای معامله و نقل‌وانتقال با بیت کوین توافقات سازمانی وجود دارد.

او افزود: آن‌طور که پیش‌تر هم‌عرض کرده بودم، بکت باعث از بین رفتن بسیاری از موارد پیش رو خواهد شد. او در مورد عرضه اولیه بکت ادامه داد که شرکت تیم فروش بسیار حرفه‌ای نظیر بازاریاب‌ها و مشاوران بسیار خبره‌ای دارد که این رویداد را پوشش خواهند داد.

اون عنوان کرد که به نظر می‌رسد که افراد زیادی در روز عرضه بکت آماده شرکت در این رویداد هستند و محدودیتی هم برای حضور وجود دارد گفت: هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و این تبلیغات منجر به سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران واقعی و علاقه‌مند در این حوزه خواهد شد. درنهایت این سرمایه‌گذاری‌ها باعث رشد و اعتلای بیت کوین می‌شود.