سرمایه‌گذاری میلیونی ستاره بسکتبال آمریکا در کریپتو

سرمایه‌گذاری میلیونی ستاره بسکتبال آمریکا در کریپتو

1398/06/27
| 101

«اسپنسر دیندیدی؛ گارد تیم بروکلین نت در NBA قصد دارد سرمایه‌گذاری میلیونی ارز دیجیتال را رقم بزند.»

این شروعی جدید برای ارز دیجیتال در NBA است که می تواند یکی دیگر از تجربه‌های جدید رمزنگاری شود و نگاه NBA را تغییر دهد.

این بازیکن قرار است قرارداد سه ساله خود با بروکلین نت تمدید کند، ارزش این قرارداد در حدود 34.36 میلیون دلار است. با استناد به منابع متعدد او دست‌به‌کار جالبی خواهد زد. تأسیس شركت شخصی به‌منظور تأمین اعتبار توسط ارزهای دیجیتال و درنهایت سرمایه گذرای ارز دیجیتال در NBA هدف نهایی اوست.

این فقط اولین قدم او در فرآیند ورود به بازار ارز دیجیتال است. این بازیکن با تبدیل قرارداد خود به یک ابزار سرمایه‌گذاری باید مبلغی را پیش پرداخت کند. اگرچه مبلغ دقیقی که می خواهد سرمایه‌گذاری کند هنوز مشخص نیست، اما از کل مبلغ قرارداد او با تیم بروکلین نت کمتر خواهد بود. ارز دیجیتال امکان را برای وی فراهم می کند که بلافاصله سرمایه‌گذاری کند.
سرمایه گذرای ارز دیجیتال در NBA

 

ارز دیجیتال در NBA

طبق این گزارش، هم‌تیمی‌های او در تیم ملی بسکتبال و بازیکنان بسکتبال ان بی ای (لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا) در این هفته از تصمیم دیندیدی برای سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال در NBA مطلع شدند. با این حال، جزئیات کمی منتشر شده است و مشخص نیست که مدل کار وی دقیقه چگونه خواهد بود. در پیام‌های تویتری او اینگونه آمده است که از سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال در NBA شگفت‌زده بودند.
 

پیام تویتری بازیکنان بسکتبال

سلام اسپنسر میتونم بپرسم که تو یک مقدار از قراردادت با بروکلین نت دریافت کردی؟

شنیدیم که قصد داری اون رو در بیت کوین یا چیز شبیه به اون سرمایه‌گذاری کنید؟ ارز دیجیتال چطور شد چنین تصمیمی گرفتی؟

تو میخوای مردم هم در شرکت تو سرمایه‌گذاری کنند و به آنها وام بدی؟

- لری براون (LBSports) 13 سپتامبر 2019

تصمیم داری هم‌تیمی‌های بروکلین نت و بازیکن‌های NBA رو هم توی کارت شریک کنی و از حمایت اونا استفاده کنی؟

- لری براون (LBSports) 13 سپتامبر 2019
پیام تویتری بازیکنان بسکتبال

در همین حال، تنها عکس‌العمل بازیکن بروکلین نت این بوده که علامت دلار و بیت کوین را در کنار یکدیگر در صفحه تویی‌تری خود پست نموده است. این اشاره احتمالی به این دارد که دقیقاً قصد دارد در این کار سرمایه‌گذاری کند.

چه ریسک و خطراتی در این سرمایه‌گذاری وجود دارد؟ در این مقاله ادعا شده است: دینویدی در سال 2021 بازیکنی به ارزش 12.3 میلیون دلار است و اگر در قرارداد بعدی خود تصمیم بگیرد و درآمد بیشتری کسب کن، مشخص نیست که این امر چه تأثیری بر سرمایه‌گذاران خواهد گذاشت.

در بین ورزشکاران مرسوم است که ورزشکاران حرفه‌ای فوتبال و بسکتبال می‌خواهند درآمدهای آینده خود را به وسایل نقلیه، مثل ماشین‌ها لوکس گران‌قیمت تبدیل می‌کنند. آن‌ها این‌گونه سرمایه‌گذاری می‌کنند و باعث جلوگیری از هدر رفتن سرمایه خود می‌شوند.

 

موافقت‌نامه لیگ‌های حرفه‌ای

طبق موافقت‌نامه لیگ‌های حرفه‌ای و آنالیز لیگ‌های حرفه‌ای جهان مثل آمریکا و چین NBA و CBA،

به‌طور بالقوه می‌تواند چشم‌انداز لیگ‌ها را تغییر دهد. بااین‌حال، اظهار داشت كه (لیگ بسکتبال چین) CBA می‌تواند از هرگونه تلاش برای دور زدن قوانین مالی و قوانین جاری جلوگیری کند. این رویکرد می‌تواند اثرات زیادی ایجاد کند و اگر سرمایه‌گذاری Dinwiddie موفق شود، افراد زیادی هستند که علاقه‌مند به چنین سرمایه‌گذاری خواهند بود.

این همه اخبار روز ورزش در ارزهای دیجیتال نیست. گویا ماجرای ارزهای دیجیتال در ورزش حرفه‌ای تمامی ندارد، زیرا بازیکنان باشگاه بزرگ فوتبال واتفورد FC، در این فصل و در مقابل صدها میلیون هوادار پرشور فوتبال در سراسر جهان، آرم بیت کوین را بر روی پیراهن‌های لیگ برتر خود حمل می‌کنند.