فروشنده توکن تلگرام یک شرکت بورس کوچک خواهد بود

فروشنده توکن تلگرام یک شرکت بورس کوچک خواهد بود

1398/06/21
| 101
فروشنده توکن تلگرام یک شرکت بورس کوچک خواهد بود

«تلگرام اعلام کرد ماه جاری یا ماه آینده میلادی بلاکچین خود را راه اندازی می کند ، رفتن به بازار برای تلگرام جدید می تواند مبادله ای تازه با کمتر از 4000 کاربر باشد       

این همان چیزی است که Blackmoon Crypto امیدوار است، اما مبادله ثبت شده در جزایر کیمن احتمالاً به دلیل ارتباط با یک از کارمندانی است که ادعا می کند بیش از یک سوم از سرمایه گذاران را در فروش زودهنگام سال 2018 تلگرام ثبت نام کرده است.

مدیر عامل شرکت بلک مون ، اولگ سیدک؛ مدیر عامل شرکت تلگرام و در عین حال مدیر شرکت سوئیس نیز می باشد و شرکت ها قصد دارند با هم کار کنند تا یک سرمایه گذار بزرگ برای خرید و فروش توکن تلگرام خود در میان این سرمایه داران بزرگ پیدا کنند.
فروشنده توکن تلگرام یک شرکت بورس کوچک خواهد بود3

 

سرگئی واسین ؛ مدیر عامل شرکت اصلی گفت: بر خلاف تعدادی مبادله که فروش ابزارآلات با تلگرام را انجام شده است . بلک مون تنها بازاری خواهد بود که مستقیماً  و قانونی TON تلگرام را به فروش می رساند.

واسین به کوین دسک گفت: صرافی هایی که قبلاً از فروش گرام را اعلام کرده بودند ، در واقع آن ها زیر مجموعه هستند. در پایان ، آنها باید نقدینگی خود را برای آنچه که به کاربران خود وعده داده اند بیمه کنند ، آنها برای خرید گرام از ما با حق بیمه تلاش می کنند.
توکن 4

پیوندهایی که به هم وصل می شوندیکی دیگر از مزیت های احتمالی بلک مون ارتباط مستقیم با خود تلگرام استموسس دیگر این بورس ، ایلیا پرکوپسکی ، معاون رئیس شرکت برنامه پیام رسانی امنیتی پشت پروژه 1.7 میلیارد دلاری Telegram Open Network (TON) است.

بلک مون هیچ ارتباط مستقیمی با Telegram را که به عنوان وابستگی به آن باشد را افشا نکرده است و به همین دلیل دخالت در پروژه بلاکچین را تأیید یا انکار نمی کند. طبق گفته افرادی که با فرآیندهای توسعه و سرمایه گذاری TON آشنا هستند ، بلک مون بخشی از شبکه شخصی وابسته آزاد است که با Telegram در زیرساخت ها برای بلاکچین و توکن تلگرام کار می کنند.

الکساندر فیلاتوف؛ مدیرعامل TON Labs  که در حال کار بر روی ابزارهایی برای توسعه دهندگان TON است  به کوین دسک گفت  Gram Vault با تعدادی از شرکای معتبر بین المللی در حال کار بر روی راه حل وثیقه  برای اولین بار در بازار است.

آزمایشگاه های TON پشتیبانی فنی از پروژه را ارائه می دهند.

آغاز متوسط

شرکت مادر ، گروه مالی بلاک مون مستقر در قبرس ، سال 2014 ، تاسیس و به عنوان یک بازار وام شروع شد. در سال 2017 ، بخش کریپنو با عرضه اولیه سکه 30 میلیون دلاری (ICO) راه اندازی شد. تا به امروز ، Blackmoon Crypto  یک محل صدور و تجارت برای نشانه های اتریوم است که توسط سهام شرکت های اصلی مانند شیائومی و لیفت پشتیبانی می شود.

این تجارت در حال شکوفایی نبود و به گفته واسین ، این پلتفرم اکنون تنها در حدود 3،800 کاربر دارد. با این حال ، پس از انتشار توکن تلگرام ، واسین انتظار دارد که این تعداد در روزهای بعد از راه اندازی شبکه به 15000 برسد. پیش بینی می شود شبکه TON حداکثر تا 31 اکتبر راه اندازی شود.

واسین توضیح داد: این تخمین براساس تعداد ثبت نام های جدید است که ما بدست آوردیم.  او در ادامه گفت: بلک مون هر دو سرمایه گذار خرده فروشی و معامله گران پیشرفته الگوریتمی را هدف قرار می دهد که برای نقدینگی گرام واقعی است.

جیب های گود!

نقدینگی از Gram Vault تأمین می شد. آلفردو اورهگو؛ مدیر توسعه كسب و كار بلك مون  با بیان اینكه شركت از این نیاز ناشی می شود گفت: Gram Vault یک سرمایه گذاری مشترک بین برخی از بزرگترین سرمایه گذاران در شبکه Open Telegram است که بیش از 600 میلیون دلار در هر دو معامله سرمایه گذاری کرده است. یک راه حل برای وثیقه سازگار و درجه یک برای چنین مشتریانی نیاز است.

اورمگو گفت که Gram Vault تحت عنوان قانونی Digital Swiss Group Group  به طور انحصاری در خدمت سرمایه گذارانی است که در فروش اولیه توکن تلگرام شرکت کرده اند. وی با تشریح مشاغل متولی با بورس ، توضیح داد: میز تجارت Gram Vault از بلک مون در کنار سایر ارائه دهندگان نقدینگی برای تجارت تلگرام برای کاربران خود استفاده می کند. بلک مون متعهد شده است تا منابع لازم را برای ادغام فنی با TON و لیست تلگرام اختصاص دهد.

واسین  برای پیش بینی قیمت تردید داشت، اما قبل از درج شدن قیمت ها در بلک مون با شک و تردید قیمت هر توکن تلگرام را 3 دلار حدس زد.

 در طی دو دور فروش نشانه های تلگرام ، سرمایه گذاران برای هر توکن تلگرام 0.37 دلار و 1.33 دلار پرداخت کردند. بعداً ، در بازار سیاه و غیر مجاز ، توکن تلگرام به قیمت 4 دلار رسید.

انتظار می رود TON حداکثر تا 31 اکتبر راه اندازی شود، کد نود های blockchain TON  در تاریخ 6 سپتامبر  به بازار آمد و مرحله نهایی آزمایش را قبل از رونمایی نشان داد.
توکن5