سرویس پیام رسان فوری رمزگذاری شده تلگرام منتشر شد

سرویس پیام رسان فوری رمزگذاری شده تلگرام منتشر شد

1398/06/24
| 95

«تلگرام نرم‌افزار اکسپلورر و Telegram Open Network (TON) را در پورتال شبکه آزمایشی منتشر کرده و TON به معنی شبکه باز اطلاعات تلگرام است.»

TON، یک برنامه غیرمتمرکز و یک پلتفرم پیام‌رسانی می‌باشد که توسط شرکت پیام‌رسان تلگرام طراحی و ساخته شده است.

در 6 سپتامبر، تلگرام دو ماه پیش از آغاز برنامه ریزی شده ارز دیجیتالی تلگرام، در وب‌سایت خود Telegram Open Network (TON) (شبکه باز اطلاعات)، نرم‌افزار اکسپلورر و گره تست شبکه را منتشر کرد.

همان‌طور که کوین تلگراف در 28 اوت گزارش داد، سه سرمایه‌گذار ناشناس در سکه اولیه سکه خصوصی پیشنهاد 1.7 میلیارد دلاری داده‌اند و تلگرام تأیید کرده است که اولین نشانه‌های ارز دیجیتال تلگرام را تا اکتبر منتشر خواهد کرد.

سرمایه‌گذاران در آن زمان افزودند که هدف بلندمدت برای مدیران این است که ارز دیجیتال تلگرام را در دسترس تقریباً 300 میلیون کاربر تلگرام قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری روسی ودوموستی که به نقل از یک سرمایه‌گذار ناشناس TON، نرم‌افزار گره TON و کلیه مستندات مربوطه قرار بود در تاریخ 1 سپتامبر منتشر شود و این اولین نسخه از بلاکچین تلگرام blockchain به نظر می‌رسد ویژگی‌های مختلف مکانیسم‌های اجماع و منبع به آن اضافه شده است.
تلگرام

سرعت بالای تراکنش بلاکچین تلگرام

همان‌طور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، تلگرام یک تست بتا خصوصی TON را راه‌اندازی کرده و این تست بلاگ چین توسط تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان جهانی در ماه آوریل بررسی‌شده است. دو تستر ناشناس فاش کردند که اولین نسخه از blockchain بلاکچین تلگرام دارای سرعت تراکنش بسیار بالا بوده است.

سرعت معامله بالا آشکار

همان‌طور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، تلگرام آزمایش بتا خصوصی blockchain TON بلاک چین تلگرام را در ماه آوریل به تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان جهانی راه‌اندازی کرد. دو آزمایش کننده ناشناس در آن زمان فاش کردند که blockchain سرعت معامله بسیار بالایی را نشان داد.