بابا لی می‌گوید: چینی‌ها معتقدند بیت کوین سرمایه‌گذاری است نه راهکاری برای پرداخت

بابا لی می‌گوید: چینی‌ها معتقدند بیت کوین سرمایه‌گذاری است نه راهکاری برای پرداخت

1398/06/29
| 92

«بابا لی می‌گوید: چینی‌ها معتقدند بیت کوین سرمایه‌گذاری است نه راهکاری برای پرداخت.»

 

بابی لی؛ از بنیان‌گذاران و مدیرعامل سابق اولین بورس رمزنگاری چین BTCC می‌گوید: چینی ها همیشه بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند و به‌عنوان یک سرمایه نگاه می‌کنند تا اینکه به‌عنوان یک سیستم پرداخت.

باب لی این سخنان را در طول یک مصاحبه رادیویی اینترنتی که با نام داستان‌های ناگفته چارلی شرم در تاریخ 18 سپتامبر بیان کرده است.

 

بیت کوین سرمایه‌گذاری است

باب لی در این مصاحبه اینترنتی گفت طبق مشاهداتی در بازار ارزهای دیجیتال و تمایلات سرمایه‌گذاران محلی کشور چین نسبت به بیت کوین دیده‌ام این اظهارنظر را انجام می‌دهم. چینی‌ها معتقدند بیت کوین سرمایه‌گذاری است.
بیت کوین سرمایه‌گذاری است

لی در مورد استفاده کردن از کیف پول‌های الکترونیکی سخت‌افزاری دابل بالت گفت: کیف پول‌های الکترونیکی سخت‌افزاری دابل بالت نقطه اوج من در این تجربه است.

 مدیرعامل اولین بورس رمزنگاری چین BTCC گفت: کیف پولی حرفه‌ای طراحی کرده‌ و ما این کیف پول تلفن همراه را برای بیت کوین تولید کرده‌ایم. با استفاده از کیف بالت بیت کوین سرمایه‌گذاری بی‌خطر را تجربه کنید. بخشی از پروژه کیف پول دابل بالت، ما در حال توسعه و راه‌حل‌های نوآورانه است.

ما امیدواریم که ساده‌ترین و راحت‌ترین، سخت‌افزار قابل‌اطمینان و امن جهان را ارائه دهیم. انگیزه من برای ایجاد یک راه‌حل ذخیره‌سازی، سخت‌افزار ساده و قوی بوده و است.

هدف ما این است که کاربران با خیال آسوده به استفاده از آن بپردازند. لی گفت: با در نظر گرفتن این‌که به‌طور متوسط به غیر از کاربران حرفه‌ای باقی کاربران ارزهای دیجیتال در خطر حملات دیجیتال هستند. برای اطمینان خاطر، امنیت و کاهش استرس این کاربران کیف پول بالت طراحی و ساخته شده است.        

 وی اشاره کرد: آن‌ها نمی‌دانند که چگونه به‌درستی یک رمز عبور قوی تنظیم کنند.  آن‌ها نمی‌دانند که احراز هویت دارای دو عامل است.آن‌ها باید چگونه با سیستم‌عامل کار کنند، به‌روزرسانی امنیتی را انجام دهند.

برای آن‌ها بسیار دشوار است تا امنیت کیف پول خود را برقرار کنند. ما تمام این مراحل را به‌صورت بسیار ساده آماده‌سازی کرده‌ایم. طریقه استفاده از این وسیله بسیار ساده خواهد بود. از یک کودک نه ساله تا یک مادر بزرگ 99 ساله امکان کار کردن با این کیف پول را خواهند داشت.

چینی ها همیشه بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند چشم‌انداز سخت‌افزار کیف پول

همان‌طور که قبل‌تر در این ماه گزارش شده بود، بالت یک کارت اعتباری به‌اندازه دستگاه ارائه ذخیره‌سازی سرد بیت کوین (BTC) و چهارده نوع ارز دیجیتال، ازجمله اتر (ETH)، XRP و لیت کوین (LTC) را پشتیبانی می‌کند. با توجه به توضیحات وب‌سایت پروژه انتظار می‌رود هجده ارز دیگر در آینده به این لیست اضافه شود.

کیف پول‌های سخت‌افزاری موجود توسط شرکت‌هایی مانند Trezor، Ledger و KeepKey تولید می‌شود و تحت سلطه آن‌ها قرار دارد. کاملاً مشخص است که کیف پول‌های سخت‌افزاری امنیت بیش‌تری نسبت به کیف پول‌های آنلاین برای شما فراهم می‌کند. پس شما می‌توانید با استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری رایج با پرداخت مبلغی خیال خودتان را راحت کنید و سرمایه‌تان را بیمه کنید.

با تمام این اوصاف به نظر بیت کوین سرمایه‌گذاری است؟ و به کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان اعتماد کرد؟