توسعه ساحل دریا در باهاماس اکنون پذیرنده ارزهای اصلی دیجیتال است

توسعه ساحل دریا در باهاماس اکنون پذیرنده ارزهای اصلی دیجیتال است

1398/08/04
| 127

ساحل در ناسائو، اکنون اولین مکانی است که استفاده از ارزهای دیجیتال را برای خریداران املاک و مستغلات پذیرفته است. افرادی که در Goldwynn مقیم هستند، اعلام کرده‌اند که اکنون آن‌ها ارزهای دیجیتال اصلی مختلف برای خرید املاک و مستغلات را قبول می‌کنند.
 

Goldwynn یک مالکیت مشترک و یک تفریح گاه قابل توسعه و مجلل ساحلی در Cable Beach در باهاما است. متیو مارکو؛ مدیر فروش و بازاریابی توسعه Wynn گفت: باهاما توسط مدیران برتر کسب‌وکار جهان، ورزشکاران نخبه و افراد مشهور هالیوود جهت زندگی و محلی برای بازی و تفریح انتخاب شده است.

 

بخش اعظم ثروت به ارزهای دیجیتال اصلی اختصاص دهید

متیو مارکو ادامه می‌دهد: با Goldwynn ساختن مکانی مانند بهشت را که قبل از این امکان‌پذیر نبود، با پذیرش فن‌آوری‌های جدید و پذیرش تمام ارزهای اصلی دیجیتال، امکان‌پذیر کردیم. ما می‌خواهیم خریدارانی که بخش اعظم ثروت خود را به ارزهای دیجیتال اصلی در اختیار دارند، بتوانند سرمایه خود را توسعه دهند و ما با این مدل از رده دارایی‌ها، بسیار راحت هستیم.
بخش اعظم ثروت به ارزهای دیجیتال اصلی اختصاص دهید

رندی هارت؛ نائب رئیس Wynn، درباره این نوع از درخواست توضیحاتی ارائه داد. رندی هارت گفت: در مورد جامعه دارایی‌های دیجیتال چیزی‌های جادویی وجود دارد. از ارزهای دیجیتال اصلی می‌توان برای پرداخت مبالغ بسیار بالای چیزهای باارزش دنیای واقعی استفاده کرد. این پروژه اولین قدم به‌سوی تلاش برای سوق دادن بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتالی به جایگاه اصلی است. به‌عنوان معاملات استاندارد ثبتی، سیستم ضد پول‌شویی و شناخت مشتری بخشی از رویه‌های تعیین شده برای تعیین منبع سرمایه است که هنگام پرداخت برای خرید یک ملک باید انجام گیرد.

خواندن مقاله صفرتا صد ارز دیجیتال نانو را از دست ندهید تا با انواع ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید.
 

مدیریت ثروت شخصی با استفاده از ارزهای اصلی دیجیتال

باهاما همچنین یک اقامتگاه ایدهآل برای مدیریت ثروت شخصی با استفاده از ارزهای اصلی دیجیتال ارائه می‌دهد. یک پیشنهاد بسیار عالی برای اقامت دائم به سرمایه‌گذاران اصلی و صاحبان املاک مجلل باهامیان ارائه می‌شود. این پیشنهاد به ارزش بیش از 750،000 دلار مانند آنچه در Goldwynn ارائه می‌شود، داده می‌شود. مشاوران کار بلدی در دسترس هستند تا بهترین ارائه و تأیید سریع برنامه خریدار و نحوه استفاده از ارزهای اصلی دیجیتال را تضمین نمایند. باهاما به خاطر داشتن یک فضای سرمایه‌گذاری ایمن و مبتنی بر دموکراسی پارلمان دیرینه، در جامعه بین‌المللی مالی به‌خوبی مورد احترام است. باهاما قانون اساسی و قوانین متداول انگلیسی را که به حقوق املاک و مستغلات توجه دارند را تضمین می‌کند. به‌عنوان یکی از مراکز برتر مالی بین‌المللی در جهان که ارزهای دیجیتال اصلی استفاده می‌کند، این شرکت دارای یک صنعت خدمات مالی قوی و تنظیم‌شده با کادر متخصصان بسیار ماهر است.
 همان طور که حتما می دانید ارز های دیجیتال انواع مختلفی دارند که مقاله پیشنهادی ما به شما ارز دیجیتال گرین است که خواندن آن خالی از لطف نیست.
مدیریت ثروت شخصی با استفاده از ارزهای اصلی دیجیتال

چنین اختیارات قانونی در کمتر جایی مانند باهاما وجود دارد که بتواند مزایای مالیاتی را قابل مقایسه با باهاما ارائه دهد. فقط چند مورد وجود دارد که شما در باهاما مالیات می‌پردازید. سود سرمایه، درآمد شرکت‌ها، درآمد شخصی، وراثت و سود سهام همه عاری از مالیات است. این نه‌تنها برای افراد بلکه برای کلیه شرکت‌های مقیم، شرکا آن‌ها و صندوق‌های اعتباری صدق می‌کند.

 

نیازی نیست یک سال معین در باهاما ماند

نیازی نیست که جهت استفاده از مزایای مالیاتی ساکنان باهاما برای مدت‌زمانی خاص در یک سال معین در باهاما بمانند. به دلایل آورده شده باهاما اکنون با استفاده از ارزهای دیجیتال اصلی به یکی از جذاب‌ترین حوزه‌های دارای اختیارات قانونی تبدیل شده است. در حال حاضر Goldwynn در دست ساخت قرار دارد و با استفاده از ارزهای دیجیتال اصلی قابل خرید است. Goldwynn دارای یک واحد آپارتمان شش طبقه به همراه مجموعه‌ای از سوئیت‌های کاندو هتل و اقامتگاه‌های خصوصی می‌باشد. آنها اولین توسعه دهندگانی هستند که از ارزهای دیجیتال اصلی به شکل مناسبی جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کرده اند.
از مراکز برتر مالی بین‌المللی در جهان که ارزهای دیجیتال اصلی

 در آنها توانسته‌اند امکانات بسیار عالی را در این مجموعه بی‌نظیر که دارای خطوط تمیز، استفاده گسترده از شیشه، بالکن‌های بزرگ و امکانات رفاهی که شامل چندین استخر بسیار بزرگ، مرکز تناسب‌اندام، رستوران، تئاتر، امنیت و غیره است را در یک سری از تحولات مسکونی توسط Wynn Development و با استفاده از ارزهای دیجیتال اصلی ارائه دهند.

 مقالاتی را در پایان به شما پیشنهاد می دهیم تا سر فرصت مطالعه کنید که خواندن آنها جالب و در ضمن کمکی برای سرمایه گذاری دقیق تر شما در حیطه ارزهای دیجیتال میباشد. با ما همراه شوید:

بهترین کیف پول سرد ارز دیجیتال کدام است؟

ارز دیجیتال ای او اس (EOS) چیست؟

آنچه درباره ارز دیجیتال دش باید بدانید