ارز ایمن بیت‌کوین همچنان قوی به نظر می‌رسد

ارز ایمن بیت‌کوین همچنان قوی به نظر می‌رسد

1398/08/07
| 110

در شروع نشست تجاری که چندی پیش برگزار شد، بازار بیت‌کوین سقوط کرد؛ اما ارز ایمن بیت‌کوین همچنان قوی به نظر می‌رسد.

بعد از چند روز مجدداً متوجه شدیم که دچار دگرگونی شده است. در این بازه زمانی به نظر می‌رسد که بازار آماده است تا حرکت صعودی خود را ادامه دهد؛ زیرا ما متوجه شدیم که بخش زیادی از منافع به این بازار در پایین وجود دارد.

 

پشتیبانی گسترده ارز ایمن بیت‌کوین

پشتیبانی قابل‌توجهی را می‌بینیم، همان‌طور که در ابتدا کمی به عقب برگشتیم تاکمی بتوانیم آن را بچرخانیم و تغییر دهیم تا ازدحام شکل گیرد. در این مرحله، خط رو به بالا و صعودی مشخص بوده و بسیار موردتوجه قرارگرفته است. چندین ماه است که بازار به این روند صعودی توجه می‌کند و در این مرحله به نظر می‌رسد که دلایل زیادی برای وجود پشتیبانی و حمایت وجود دارد، تنها روند صعودی در نظر گرفته نمی‌شود. با تمام این صحبت‌ها، ما شاخص میانگین متحرک نمایی (که توسط بی‌حرکتی بازار تعریف می‌شود) پنجاه‌ روزه را داریم که در پایین نمودار شمعی تکه‌تکه شده است. البته سطح 10.000 دلاری نیز باعث می‌شود تا پشتیبانی روانی کاملاً خوبی وجود داشته باشد.
پشتیبانی گسترده ارز ایمن بیت‌کوین

ما همچنین کمی جلوتر تعدادی از این چکش خوارهای یک نمودار شمعی را داریم که نشان دهنده این است که در حال حاضر علاقه زیادی به بیت‌کوین و سرمایه‌گذاری در آن وجود دارد. اگر این‌گونه باشد، پس واضح است که ما احتمالاً به دنبال سطح 12،000 دلاری خواهیم بود و آن منطقه‌ای است که قبلاً در آن مقاومت صورت گرفته است. باید به خاطر داشته باشید تاکنون بازارها نشان داده‌اند که به ازای هر 2000 دلار، توجه به آن نیز حساس‌تر و بیشتر خواهد شد. این باعث می‌شود که من نیز علاقه بیشتری به حالت 12000 دلاری داشته باشم.

ارز ایمن بیت‌کوین

ارز ایمن بیت‌کوین

یکی از چیزهایی که ارز ایمن بیت‌کوین شروع به استفاده از آن کرده، ایمنی است. روی‌هم‌رفته، بانک‌های مرکزی در سراسر جهان به کاهش سیاست‌های پولی خود ادامه می‌دهند و به‌طورکلی روند کاهشی ارزش ارزهای اعتباری همچنان ادامه خواهد یافت. به‌طورکلی، این باعث می‌شود تا افراد به دنبال ارز ایمن بیت کوینی باشند که بتواند از ثروتشان محافظت نماید. در این مرحله، این حس کاملاً منطقی به نظر می‌رسد که قصد داریم توجه ارز ایمن بیت‌کوین را جلب کنیم. چون این‌یکی از راه‌های موردعلاقه جهانی برای جلوگیری از ارزهای اعتباری است، شاید بتوان فلزات گران‌بها را مثال زد. درواقع، شما هم‌اکنون در حال کنترل بسیاری از اختلافات بین ارز ایمن بیت‌کوین و طلا هستید.

اختلافات بین ارز ایمن بیت‌کوین و طلا

تجارت روبه‌جلو پیش می‌رود

وقتی‌که موضوع ارز ایمن بیت‌کوین پیش کشیده می‌شود، اینکه بگوییم تجارت روبه‌جلو پیش می‌رود، بسیار ساده است: ما به دنبال خرید با یک شیب کوتاه‌مدت هستیم و معتقدیم کمترین میزان از چکش‌خواری در پانزدهمین، پایین‌ترین مطلق آخرین بال است. درنهایت، ما معتقدیم که بازار همچنان به آن سطح احترام می‌گذارد و ما مایل هستیم تا زمانی که به سطح 12،000 دلار برسیم، ادامه دهیم. فراتر از آن، ما می‌خواهیم برای ایجاد یک موقعیت اصلی بزرگ‌تر، شیب و افت‌های کوتاه‌مدت را افزایش دهیم. اکنون یک سؤال ضروری پیش خواهد آمد و آن این است که آیا می‌توانیم به 12.000 دلار برسیم یا اینکه آیا می‌توانیم ازآنجا عبور کنیم یا نه. اگر بتوانیم، پس‌ازآن شروع به نگاه کردن به سطح 13000 دلاری، شاید حتی سطح 14000 دلاری خواهیم داشت. در این زمان، بهای ارز ایمن بیت‌کوین من بسیار صعودی است.