استارتاپ انگلیسی بیمه ارز دیجیتال ارائه می کند

استارتاپ انگلیسی بیمه ارز دیجیتال ارائه می کند

1398/07/03
| 59

«بریتانیا در حال راه اندازی پلتفرم بیمه ارز دیجیتال است.»

این بیمه که به ارز های دیجیتال تعلق می گیرد پوشش سرقت و از دست دادن بارزهای دیجیتال را انجام خواهد داد. خبرگزاری محلی Whales247 24 سپتامبر گزارش داد که بیمه ارز دیجیتال اولین و تنها سرویس برای تضمین ثروت ارز های دیجیتال آنلاین است که میتواند اموال شما را بیمه نماید. بنا بر گزارش Coincover خدمات  نظارت بر کیف پول  در همه زمان ها و مسائل مربوط به هشدار در مورد سرقت مشکوک، بهبود منابع مالی در صورت از دست دادن کلید خصوصی، مدیریت پشتیبان گیری کلیدی و ارزش جایگزینی نقدی را فراهم کرده و در صورت سرقت از کیف پول شما تمام خسارت را جبران می کند.
راه اندازی پلتفرم بیمه ارز دیجیتال

ارز های دیجیتال کم ریسک

علاوه بر این ها پلتفرم بیمه قادر خواهد بود که بیش از 100 دارایی مختلف ارز های دیجیتال را  پشتیبانی نمایند. این شرکت توسط وزارت بریتانیا برای تجارت بین المللی به عنوان یکی از شرکت های فن آوری بیمه انتخاب شده است .

دیوید Janczewski بنیانگذاران Coincover درباره توسعه مالکیت ارز های مجازی و دیجیتال اقدامات گفت: مالکیت ارز های مجازی و دیجیتال در حال رشد سریع و تبدیل شدن به جریان اصلی است، اما هنوز هم می تواند مانند یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز احساس شود. ارزهای مجازی، ماهیت خود را به عنوان یک مفهوم جدید ارائه نموده است.

دیوید جانزوسکی همچنین اشاره می کند که ارز دیجیتال از زمان شروع کار به جرم و جنایت و رسوایی و همچنین هک و دزدی نسبت داده شده است. کوین تلگراف اخیرا گزارش داد، به گفته کارشناسان انتظار می رود صنعت بازار بیمه ارز دیجیتال اگر تنظیم کننده ایالات متحده ارائه وضوح نظارتی بیشتر داشته باشد یک نرخ رشد سریع تری  را شاهد خواهد بود. در همین حال، بیمه  ارزهای دیجیتال  در حال تبدیل شدن به یک سرویس پر طرفدار در صنعت است.
بیمه ارز دیجیتال

بیمه ارز دیجیتال

دزدی و سرقت در شبکه های اینترنتی و مخصوصا ارز های دیجیتال هم چون بیت کوین و نظیر آن یک مشکل اساسی است . از وقتی که کامپیوتر و شبکه به وجود آمده اند هک و سرقت اطلاعات نیز پدید آمده است. این روز ها سرقت و دزدی از کیف پول های ارز های دیجیتال به یک رویه و یک ترس برای صاحبان آن ها تبدیل شده است. این یعنی امنیت کامل در شبکه های مختلف ارز های دیجیتال تامین نشده است.پس باید همیشه مراقب ثروت های دیجیتال خود باشیم چراکه به اشاره ای امکان از دست دادنش وجود دارد.
 

چند نکته مهم

بیمه های ارز دیجیتال فقط مخصوص کسانی است که سرمایه های کلانی دارند و نیاز نیست که شما که اندک مبلغی دارید نگران بیمه شدن آن باشید . ارائه خدمات بیمه در سرمایه های بزرگ خیلی به نفع اشخاصی است که صرافی های بزرگ دارند ، زیرا اگر بیمه و تضمینی وجود نداشته باشد کسی به همین راحتی معاملات بزرگ انجام نخواهد داد. در کل اگر شما قصد انجام مبادلات دیجیتال بزرگ را دارید حتما به فکر تهیه یک بیمه ارز دیجیتال برای سرمایه خود باشید.