نگاه تحلیلی به عملکرد ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف دنیا

نگاه تحلیلی به عملکرد ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف دنیا

1398/08/10
| 125

خلاصه اخبار ارز رمزنگاری درواقع خلاصه‌ای از کارکردهای روزانه ارز رمزنگاری و  اخبار  بلاکچین که شما را با اخبار عملکرد ارزهای رمزنگاری در سراسر جهان به‌روزرسانی می‌کند .

 

Binance به‌منظور راه‌اندازی Binance Coin (BNB) ETP  با  Amun ؛ صادرکننده  معامله کننده ارز رمزنگاری وابسته به Swiss  همکاری کرد.  معاملات تجاری Amun BNB (ABNB) ETp از چندی پیش آغاز شد.  در بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری ABNB  توکن نرم‌افزاری BNB را به‌صورت یک ساختار مالی سنتی ارائه داده و دسترسی آن را نه تنها برای علاقه‌مندان به فناوری رمزنگاری بلکه در بازار نیز به‌طور گسترده‌تر از نهاد و به‌طورکلی  خرده‌فروشی فراهم کرده است . تبادل رمزنگاری مکزیکی Bitso در هر نسخه رسمی ریپل اعمال سرمایه‌گذاری را دریافت نموده است. در این توییت اخیر، مطابق معاملات انجام شده می‌توان گفت که  گروه ارزهای دیجیتال مستقر در نیویورک، Coinbase, Pantera  Capital  و   Chicago’s Jump Capital  منابع مالی این موسسه را تأمین می‌کنند.

 

حوزه عملکرد ارزهای رمزنگاری  بلاکچین

دولت مکزیک از ارائه برنامه‌های گسترده زنجیره‌ای خبر داده است. بنابر بیانات جوردانا، وزارت  اقتصاد این کشور قصد دارد ابتکاری در حوزه عملکرد ارزهای رمزنگاری بلاکچین به‌صورت سراسری بنام شبکه شفافیت انجام دهد که سازمان‌های دولتی، صنعت، دانشگاه و بخش‌های دانشگاه را بر روی یک طرح دیجیتالی و غیرمتمرکز ادغام کند. وزارت ارتباطات روسیه قصد دارد از راه‌حل‌های ارائه‌شده توسط  بلاکچین به‌منظور مبارزه با بازار سیاه و جلوگیری از بازار تقلبی استفاده نماید. بنابر گزارش‌ها Bits Media، در صورت موفقیت برنامه‌های زنجیره‌ای وزارتخانه ، مقامات تخمین خواهند زد که کشور می‌تواند به بازار 13 میلیارد دلاری مبادلات کالاهای بازار سیاه پایان دهد.
حوزه عملکرد ارزهای رمزنگاری  بلاکچین

همچنین این وزارتخانه بر این باور است که راه‌حل‌های موجود بلاکچین و با توجه به عملکرد ارزهای رمزنگاری  می‌تواند به کاهش خدمات عمومی تا 57% کمک کند. غول فناوری کره جنوبی ، Kakao ، می‌گوید  مبلغ 900.000 دلار توکن کلاین را به برندگان یک رقابت میان طراحان برنامه  dapp  برای طرح Klaytn blockchain  خود اهدا خواهد کرد.  طبق گزارش Chosun ، پنج برنده هرکدام  100000 دلار در توکن های Klay دریافت کرده و برای ده نفر دیگر مبلغ کمتری در نظر گرفته خواهد شد. شرکت زیرزمینی  Ground X شرکت همکار  بلاکچین  de facto،  اعلام می‌کند به‌زودی نوامبر لیست برندگان اعلام می‌شوند.

شرکت تعاونی تجاری حمل‌ونقل کره به‌منظور تقویت بلاکچین و عملیات توکن گذاری در صنعت لجیستیک کره جنوبی یک توافق‌نامه بلاکچین امضا کرده است. این تعاونی با همکاری سازمان‌های مرتبط با مناطق بندری  و دولتی در سرتاسر کشور فعالیت می‌کند.  طبق گزارش روزنامه  Korea Shipping Gazette در بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری، این تعاونی با  شرکت در راه‌اندازی بلاکچین شبکه ZB  به‌منظور گسترش  یک ابزار توکن سازی شده پرداخت باری بین باربری‌ها ، صاحبان حمل بار ، حمل‌ونقل و گیرنده  مشارکت می‌کند.
 

اخبار مربوط به راه‌اندازی رمزنگارها

در ارتباط با عملکرد ارزهای رمزنگاری بنابر گفته اپراتورهای مانند گروه پاندا، دستگاه‌های خودپرداز ارز رمزنگاری در  ونزوئلا راه‌اندازی می‌شوند.  همچنین در ادامه، Criptomonedas e ICO  اظهار داشت قصد دارد دستگاه‌های بیشتری را به کاراکاس و سایر نقاط کشور وارد کند. اپراتور پاند اعلام کرد دومین دستگاه  ونزوئلایی را در یک مرکز خرید در شهر مریدا نصب کرده است. همچنین در ونزوئلا یک صرافی مستقر در پاناما  می‌گوید اولین کارت هوشمند NFC ونزوئلا را توزیع کرده است.  طبق اظهارات، این کارت محصول فکری صرافی Cryptobuyer   می‌باشد که به کاربران این امکان را می‌دهد که فروشگاه‌های دارنده بیت‌کوین، لایت کوین، دش، تتر و ... خود را پرداخت کنند. همان‌طور که قبلاً گزارش‌شده است، در بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری  محققان مستقر در دانشگاه ونزوئلا در حال کار  در ارائه  راه‌حل‌های پرداختی از رمزنگاری مبتنی بر  RFID می‌باشند که امکان پرداخت برای شهروندان را در فروشگاه‌ها و نقاط دیگر فراهم می‌کند.

با توجه به عملکرد ارزهای رمزنگاری  می‌تواند

Grayscale، یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتالی مستقر در ایالات‌متحده ، اعلام نمود سهام بزرگ از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی برای سهام عمومی به‌عنوان نشانه تأییدیه دریافت کرده است.  این شرکت می‌گوید  این نشانه معرف امنیت نشانه‌گذار شده عمومی به نقل از ایالات‌متحده است که  ارزش خود را از  موارد انتخابی متنوع ارزهای دیجیتال و منطبق بر عملکرد ارزهای رمزنگاری کسب می‌کند.
 

برای دریافت  ایده سرمایه‌گذاری در ارزهای رمز پرداز آمادگی دارد

مدیرعامل امور بانکی و  مالی روسیه و مدیرعامل بخش امور نفتی AFK  می‌گوید اگرچه تاکنون هیچ پروژه مرتبط با ارز رمزنگاری در سبد فعالیتی شرکت وجود ندارد، اما با مشاهده عملکرد ارزهای رمزنگاری برای دریافت ایده سرمایه‌گذاری در ارزهای رمز پرداز آمادگی دارد.  طبق بیانات Banki ، مدیرعامل ولادیمیر  اظهار داشت که وی سرمایه‌گذاری در ارزهای رمز پایه را رد نکرده و قبلاً با پیشنهاد‌هایی از سوی برخی کارآفرینان جوانان فعال در عرصه ارز رمزنگاری و مشاهده عملکرد ارز رمزنگاری  با این سیستم ارزی  آشنا شده است.

کنسرسیومی متشکل از CoinShares ، مدیر دارایی ارز دیجیتال اروپا، بلاکچین  طراح بزرگ محصولات ارز رمزنگاری  بخشی از گروه طلا، امروز اعلام کرد که  پس از دو سال گسترش فعالیت، شبکه DGLD را با بیش از 20 میلیون دلار طلای دیجیتال شده راه‌اندازی کرد.  آن‌ها می‌گویند DGLD یک دارایی دیجیتال (توکن) است که نشان‌دهنده  طلای اختصاصی  شده ذخیره بر روی Swiss  و  با زنجیره‌های توکن سازی شده موجود در شبکه بیت‌کوین  است.

در بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری

بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری را برای پروژه لیبرا

فیس‌بوک یک شورای حکومتی بررسی عملکرد ارزهای رمزنگاری را برای پروژه لیبرا تشکیل داده است. مشاغل بزرگ بین‌المللی ازجمله Uber ،Spotify و صرافی ارز رمزنگاری کوین بیس اعضا این شورا را تشکیل می‌دهند. این پروژه در روزهای اخیر با خارج شدن پروژه‌های  Mastercard, Visa, Stripe,  و ... از فعالیت آن‌ها به‌سختی کار خود را ادامه می‌دهد؛ اما این شورا اظهار داشت: اکنون زمان تغییر فرارسیده است و ما متعهد به بررسی مسائل هستیم.