اجلاس اتریوم

اجلاس اتریوم

1398/08/08
| 118
   
هدف از برگزاری اجلاس اتریوم فراتر از ارائه یک کنفرانس معمولی می‌باشد و از ایده‌های جدید و خلاقانه در یک محیط عملی جدید گسترده پشتیبانی شده است.
 

سخنرانان و شرکت‌کنندگان در این اجلاس به کاوش در مورد بلاکچین در زمینه‌های مختلف می‌پردازند که شامل: موسیقی، هنر، پروژه‌های بلاکچین، کارگاه‌هایی با نظارت مؤسسین شرکت‌های برجسته و حتی یک جلسه مراقبه و تفکر که توسط Deep Chopra برگزار می‌گردد، می‌شود. جسی گروشاک؛ یکی از مؤسسان اجلاس خاطرنشان کرد: بعد از شرکت در کنفرانس‌های متعددی در سال جاری، از فعالیت‌هایی که همراه با این گروه انجام می‌دهیم بسیار هیجان‌زده‌ام.  تلاش ما از تشکیل این اجلاس نه‌تنها برگزاری یک کنفرانس بلکه ایجاد یک تجربه مشترک است که بتوانیم ایده‌های خود را در مورد آینده به اشتراک گذاشته و به موسیقی گوش دهیم و جامعه‌ای بسازیم که تمرکز مردم نه‌فقط به فناوری اطلاعات، بلکه بر تأثیرات فناوری بلاکچین در دنیای آتی باشد.مذاکرات در اجلاس اتریوم

 لیست برخی از سخنرانان توانمند حاضر در اجلاس به شرح ذیل است:

  • Joe Lubin، بنیان‌گذار اتریوم و ConsenSys
  • Seila Warren، رئیس بخش بلاکچین در WEF
  • Aya Miyaguchi، بنیان‌گذار اتریوم
  • Amber Baldet، رئیس پیشین بخش بلاکچین در JP Morgan
  • Eva
  • Wala

این گردهمایی دوروزه در Kenockdown Center برگزار شد. در اجلاس اتریوم، هزاران نفر از سراسر مجمع اتریوم، برنامه نویسان، فیلسوفان، سیاست‌گذاران، هنرمندان و افراد علاقه‌مند به کارهای انسان دوستانه واقع در مرکز Knockdown Center شهر نیویورک شرکت کردند. مذاکرات در اجلاس اتریوم از دیدگاه‌های مختلف یک نمای کلی از اکوسیستم اتریوم ارائه می‌دهد. بیانات مهم ارائه‌شده توسط Joe Lubin’s همیشه در رابطه با یک رویداد پیش‌بینی ‌شده است و چشم‌انداز دقیقی در مورد جهت‌گیری و خط‌مشی‌های ConsenSys را برای امسال ارائه نمود. همچنین پیشگامان بلاکچین امثال بنیاد اتریوم، کوین بیس، مجمع اقتصاد جهانی و مایکروسافت از گفتگوها و مباحث ارزشمند در اکوسیستم بزرگ بلاکچین استفاده می‌کنند.
هدف از برگزاری اجلاس اتریوم

برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در اجلاس

از برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در اجلاس بدیهی است که تعامل آزاد و برابر میان کلیه قومیت‌ها، جنسیت‌ها، سبک‌های زندگی و دیدگاه‌ها جنبه اصلی اهداف اتریوم است. پنل ها و مذاکرات یک روش عالی برای یادگیری بوده، اما اتریوم همچنان روش‌های همه‌جانبه برای تعامل با فناوری بلاکچین ارائه می‌دهد. اگرچه هدف از برگزاری اجلاس اتریوم گردهمایی قدرتمندان جهانی متخصص درزمینه فناوری، تجارت و سیاست، به‌منظور کسب اطلاعات در مورد بلاکچین است، اما این رویداد فرصت مناسبی است تا به کسب آگاهی‌های بیشتر در زمینه بلاکچین پرداخته و با افراد خلاق در زمینه فناوری ارتباط بیشتری برقرار کنند.