امنیت پرفکت مانی: چگونه می توان از امنیت حساب پرفکت مانی مطمئن شد؟

امنیت پرفکت مانی: چگونه می توان از امنیت حساب پرفکت مانی مطمئن شد؟

1398/08/17
| 104

امنیت پرفکت مانی موضوعی است که برای بسیاری از کاربران و علاقه‌مندان این سیستم پرداختی جای سؤال دارد.

 

در این بخش می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد امنیت پرفکت مانی دریافت کنید. ما توضیحات کاملی و مفیدی درباره عملکرد این سیستم ارائه می‌دهیم و در مورد سطح امنیتی آن صحبت می‌کنیم. اگر بعد از خواندن این مقاله سام اکسچنجر، همچنان در مورد سیستم پرداخت perfect money سؤالی داشتید، لطفاً با خدمات پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.
 

مرکز امنیت پرفکت مانی

رویکرد دموکراتیک مرکز امنیت پرفکت مانی، هر مشتری را قادر می‌سازد به‌طور مستقل تصمیم بگیرد که کدام تنظیمات امنیتی را برای استفاده از حساب خود انتخاب کند. هر مشتری perfect money نیازهای خود را می‌سنجد و طبق اولویت‌هایی که برای امنیت پرفکت مانی دارد تصمیم‌گیری می‌کند و بر طبق میزان راحتی استفاده و خدمات محافظت از حساب او تنظیمات امنیتی را فعال می‌کند.
مرکز امنیت پرفکت مانی

بررسی هویت برای امنیت پرفکت مانی

این ابزار برای شناسایی مالک واقعی حساب PM استفاده می‌شود. این نوعی مانیتور برای Perfect Money است. اگرچه قادر به نمایش چهره کاربر نیست، اما کامپیوتر مورداستفاده برای دسترسی به یک حساب را شناسایی می‌کند. اگر سیستم، شبکه یا IP ناشناخته‌ای را که قبلاً برای دسترسی به‌حساب کاربری استفاده‌نشده بود، شناسایی کند، سیستم امنیتی دسترسی به‌حساب را مسدود می‌کند و یک کد پین را به آدرس ایمیل در پرونده ارسال می‌کند. برخی از ارائه‌دهندگان اینترنت اغلب آدرس IP پویا را به کاربران خود ارائه می‌دهند. در این حالت، سیستم هر بار که آدرس IP شما تغییر می‌کند، پیام‌هایی را با کدهای PIN جدید ارسال می‌کند.

این گزینه امنیتی به‌صورت پیش‌فرض فعال است. در بخش امنیت می‌توانید مجوز را از طریق آدرس IP (توصیه نمی‌شود) غیرفعال کنید. برای انجام این کار، باید به قسمت تنظیمات بروید، روی تغییر تنظیمات امنیتی کلیک کنید و سپس روی غیرفعال کردن کلیک کنید. این سیستم یک کد پین جدید را به ایمیل شما ارسال می‌کند تا اطمینان حاصل کند که این تغییر توسط صاحب حساب انجام‌شده است. پس از واردکردن کد پین صحیح، تائید اعتبار کاربر توسط آدرس IP خاموش خواهد شد. این ابزار برای شناسایی مشتری حساب پرفکت مانی استفاده می‌شود. این ابزار نوعی چشم مصنوعی برای Perfect Money است که ممکن است چهره مشتری را به‌طور زنده نشان ندهد اما امکان شناسایی رایانه‌ای را که برای ورود به‌حساب کاربری دارد فراهم می‌کند.

در این صورت اگر احراز هویت مشتری از شبکه یا زیر شبکه با آدرس IP که مربوط به سیستم مالک حساب نیست انجام شود، پرفکت مانی ورود به‌حساب را مسدود کرده و یک کد ایمنی اضافی را به ایمیل مشخص‌شده در هنگام ثبت حساب ارسال می‌کند. تغییر IP به‌صورت جداگانه با استفاده از مرکز پشتیبانی perfect money انجام می‌شود.
بررسی هویت برای امنیت پرفکت مانی

تائید اعتبار ای‌ام ای

این سیستم برای ایجاد ارتباط منطقی بین حساب مشتری و شماره تلفن وی استفاده می‌شود که سیستم، کد تائید را برای شناسایی صاحب حساب واقعی ارسال می‌کند. سامانه SMSLogin ایدئال‌ترین و مطمئن‌ترین روش محافظت از مشتری برای جلوگیری از ورود به‌حساب به‌صورت غیرمجاز است زیرا زمان صرف شده برای کل عملیات تعویض کد و ورود به‌حساب آن بسیار کوتاه است و برای عملیات هک و کلاه‌برداری کافی نیست. هر بار که شخصی سعی در ورود به‌حساب کاربری خود داشته باشد، سیستم کد تائید را به تلفن همراه کاربر مشخص‌شده هنگام ثبت‌نام حساب ارسال می‌کند. احراز هویت پیام کوتاه پیشرفته‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای محافظت از کاربر در برابر ورود فرد غیرمجاز به‌حساب خود است. اطلاع‌رسانی پیام کوتاه یک سرویس پولی است. هزینه هر پیام 0.1 دلار است. برای استفاده از احراز هویت پیام کوتاه، حداقل وجود 5 دلار در حساب خود نیاز است.
تائید اعتبار ای‌ام ای

حفاظت CodeCard

در این روش مشتری یک کارت با تصویر گرافیکی از کد ارسال‌شده به ایمیل دریافت می‌کند. برای تائید معامله، سیستم در صورت تحویل سفارش به‌صورت تصادفی کد مشخص از آن کارت را، از مشتری می‌پرسد. این سیستم دارای کارت امنیتی کد با تصویر گرافیکی از کد ارسال‌شده توسط کاربر هست. هر بار که او معامله‌ای را انجام می‌دهد، سیستم درخواست استفاده از کد را از یک کارت کد که به‌طور تصادفی تولید می‌شود، ارسال می‌کند. کارت رمز ابزاری برای حمایت مناسب و قابل‌اطمینان است که در بسیاری از دستگاه‌های بزرگ مالی جهان مورداستفاده قرار می‌گیرد. هنگامی‌که کاربر این گزینه را فعال می‌کند، سیستم به‌طور خودکار یک کد کارت را برای بارگیری در 24 ساعت تولید می‌کند. همچنین به آدرس ارائه‌شده هنگام ثبت‌نام از طریق ایمیل ارسال می‌شود.

امنیت پرفکت مانی


غیرفعال کردن این گزینه نیز نیاز به واردکردن کد کارت دارد. ما توصیه نمی‌کنیم که کاربران باید نسخه دیجیتال کد کارت را در رایانه‌های خود و / یا در ایمیل‌های دریافتی خود ذخیره کنند؛ اما کپی از کارت کد خود را در جای مناسبی نگه‌دارید. بلافاصله پس از دریافت آن را چاپ کرده و نسخه دیجیتالی آن را پاک‌کنید.
 

سیستم غربالگری ضد تقلب امنیت پرفکت مانی

 Money Perfectدارای ویژگی‌های سیستم امنیتی است که برای بهره‌وری بیشتر مشتریان کار می‌کند. هر معامله از سیستم غربالگری Anti Fraud عبور می‌کند که حتی اگر اطلاعات ورود به‌حساب به خطر بیفتد از سرقت پول جلوگیری می‌کند. امنیت پرفکت مانی از الگوریتم‌های منحصربه‌فرد نظارت بر معاملات استفاده می‌کند که Perfect Money را به مکانی امن‌تر برای مشتریان تبدیل کرده و تجربه ناخوشایندی را برای افرادی که سعی می‌کنند به‌طور غیرقانونی از این سیستم استفاده کنند، می‌سازد. امنیت پرفکت مانی یک سیستم منحصربه‌فرد پیاده‌سازی کرده است که هر معامله‌ای را که توسط کاربر انجام می‌شود اسکن می‌کند تا خطر فعالیت کلاه‌برداری را به حداقل برساند. اگر معامله مشکوک به نظر برسد، سیستم به‌طور خودکار درخواست پرداخت را برای پردازش دستی به اپراتورها هدایت می‌کند. اگر پرداخت به‌عنوان کلاه‌برداری تشخیص داده نشود، اپراتورها آن را به گیرنده منتقل می‌کنند. با توجه به ماهیت این روش، تائید چنین پرداختی می‌تواند تا 24 ساعت طول بکشد. اگر پرداخت شما به تأخیر افتاده است، توصیه می‌کنیم 24 ساعت صبر کنید و سپس برای پیگیری شرایط با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.
 

حساب کاربری خود را با پرفکت مانی ایمن کنید

عملکرد طبیعی امنیت پرفکت مانی توسط سیستم ایمنی و مجموعه‌ای از اقدامات حفاظت می‌شود. بااین‌حال، بخش امنیت پرفکت مانی هشدار دادن به هر مشتری در مورد تهدیدات احتمالی را ضروری می‌داند و از همه می‌خواهد که در مورد حساب‌های خود مراقب باشند.
مواردی که باید در مورد امنیت پرفکت مانی رعایت کنید

مواردی که باید در مورد امنیت پرفکت مانی رعایت کنید:

_ از هرگونه فعالیت هکرها آگاه باشید. برای امنیت پرفکت مانی، فایروال و برنامه ضدویروس را نصب کنید، مراقب URL آدرس سایت باشید.

_ لطفاً گذرواژه‌ها و کدهای دسترسی خود را در دسترس افراد دیگر قرار ندهید و در جای امنی نگه‌دارید. از تمام داده‌هایی که برای تائید اعتبار کاربر در PM استفاده می‌شود، حفاظت کنید.

_ فراموش نکنید که رمز عبور خود را برای ورود به سیستم هرچند وقت یک‌بار تغییر دهید.

_ رمز عبور خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.

_ به خاطر داشته باشید، ما هرگز از شما نمی‌خواهیم که رمزهای عبور و کدهای دسترسی خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

_ مراقب ایمیل‌ها باشید و پیام‌های ارسال‌کننده‌های ناشناس را باز نکنید. به چنین پیام‌هایی پاسخ ندهید. آن‌ها ممکن است دارای ویروس‌هایی باشند که می‌توانند به رایانه شما وارد شوند و تمام اطلاعات لازم برای دسترسی به‌حساب شمارا برای کلاه‌برداران ارسال کنند.

_ برنامه‌های ناشناخته را حتی اگر برای محافظت از رایانه شما توصیه‌شده است بارگیری نکنید. چنین برنامه‌هایی ممکن است حاوی بدافزار، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، ویروس‌ها و ربات‌ها باشد. ما توصیه می‌کنیم تا حد امکان از تمام ابزارهای حفاظتی ارائه‌شده توسط خود PM استفاده کنید.
تنظیمات امنیت پرفکت مانی

تنظیمات امنیت پرفکت مانی

نگرانی در مورد ایمنی بهترین راه برای جلوگیری از کلاه‌برداری است. شما هرگز نمی‌توانید مطمئن شوید که رمز عبور شما جهت ورود به سیستم توسط هکرها رهگیری نشده است و شما تنها کسی هستید که آن را می‌دانید. به همین دلیل سیستم امنیت پرفکت مانی ابزار امنیتی قدرتمند و اثبات‌شده که ذکر کردیم را ارائه می‌دهد. بهتر است به مقاله معایب و مزایای پرفکت مانی سربزنید تا بتوانید بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید.
 

نتیجه‌گیری امنیت پرفکت مانی

بررسی‌های بی‌شماری ادعا می‌کنند که Perfect Money دارای سیستم امنیتی قوی است، درعین‌حال سادگی و راحتی کارایی سیستم را حفظ می‌کند. در نتیجه، خطرات کاربران Perfect Money را به کمترین حد ممکن می‌رساند. حتی بیشتر، هر کاربر این سیستم حق دارد تنظیمات امنیتی را به‌صورت جداگانه تنظیم کند. امنیت پرفکت مانی به مشتری خود اجازه می‌دهد بسته به نیازهای خود، استراتژی امنیت مناسب خود را انتخاب کند.