آنچه درباره فوچرز باید بدانید

آنچه درباره فوچرز باید بدانید

1398/06/08
| 243

در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه خرید فوچرز آشنا کنیم. نکاتی که در داشتن فوچرز مهم می باشد، داشتن حساب معتبر است. با توجه به هدف خود در این مقاله بطور کلی با مراحل خریدوفروش فوچرز آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چگونه سود ببرید. برای دریافت اطلاعات مهم درباره فوچرز بهتر است با این مقاله همراه ما شوید.

فوچرز چیست؟

فوچرز درواقع روشی برای پرداخت به‌صورت بین‌المللی است و از این طریق می‌توان به‌طور آنلاین پول ارسال و دریافت کرد. این روش با ارائه سرویس‌های API امکان‌پذیر است. شما می‌توانید کدهای استخراج‌شده را در حساب خود قرار دهید و به کمک سایت‌هایی که فوچرز را می‌پذیرند به پول نقد تبدیل کنید. این پلتفرم در حال حاضر در 110 کشور انجام می‌پذیرد.
فوچرز چیست1

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی؛ یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای دریافت و ارسال پول است. این سیستم برای پرداخت‌های غیرنقدی فوچرز در اینترنت تعبیه‌شده است که از سال 2007 به‌طور قانونی در کشور پاناما به ثبت رسیده است. فوچرز در ابتدا ابزاری پرکاربرد برای کاربران خصوصی به‌منظور تسویه‌حساب‌های فوری و امن بود ولی برای پول‌شویی هم از آن استفاده می‌شود.

کسب‌وکار با پرفکت مانی

تجارت با فوچرز پرفکت مانی شاید به نظر آسان بیاید. با استفاده از اعتبار حساب خود مقداری پول نقد دریافت می‌کنید. درنتیجه سیستم پرفکت مانی به‌عنوان پاداش به شما اعتباری می‌دهد که با درصدی به میزان پرداختی حساب شما اضافه می‌شود و این مبلغ فوچرز به پرداخت اولیه شما بستگی دارد. شما بعد از پرداخت اولیه وارد فرآیند خواهید شد و پاداش بعد از پرداخت معادل 100 دلار جمع می‌شوند. فوچرز پرفکت مانی به شما امکانات مختلفی درزمینه پول دریافتی در اختیارتان می‌گذارد. می‌توان به چند نمونه از این خدمات مانند انتقال پول بین کاربران، خرید بیت کوین با فوچرز، خرید طلا، خرید دلار آمریکا و یورو، انجام پرداخت‌ها و خدمات از طریق اینترنت، خرید کالا، صدور و دریافت وام داخل سیستم، دریافت درآمد اضافه در نتیجه همکاری با شرکت اشاره کرد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که حساب شما ازجمله: حساب معادل دلار آمریکا، برابر با یورو، معادل طلا یا معادل بیت کوین به چه صورتی باشد. یکی از شرکت‌های قابل‌اطمینان و معتبر برای خریداعتبار فوچرز به‌صورت ارزدیجیتال، طلا یا تبدیل اعتبار  XML GOLD است. البته فهرستی از شرکت‌های معتبر خرید فوچرز در بخش شرکای تجاری در وب‌سایت اصلی موجود می باشد.
فوچرز چیست2

دلایل استفاده از پرفکت مانی

برای خرید فوچرز، نحوه کارکرد با سیستم آسان است و قابلیت بارگیری این پلتفرم با 22 زبان می‌باشد. تعرفه‌های پایین خرید فوچرز در این سیستم امری که بسیار قابل‌توجه ای است. هزینه جابه‌جایی داخلی در یک حساب معتبر تنها 0.5 درصد می‌باشد. این سیستم به دلیل اعتباری که دارد به شما امکان انتقال فوری پول بین کاربران سیستم، پرداخت و برداشت پول در دفاتر صرافی را به شما می‌دهد. نداشتن محدودیت در اجرای معاملات مالی مزیت خوبی محسوب می‌شود. محاسبه میزان بهره تنها 4 درصد در سال است و این بهره از بودجه باقی‌مانده از حساب کم می‌شود. غیرقابل‌برگشت بودن پرداخت‌ها در این سیستم به‌نوعی حفره امنیتی محسوب می‌شود و به‌منظور کلاهبرداری استفاده می‌شود.

نگرانی‌های استفاده از پرفکت مانی

سیستم خرید فوچرز پرفکت مانی با این حال که ارزهای پرداختی معتبری در اختیار کاربران می‌گذارد، اما محدودیت انتخاب ارز خبر خوبی برای کاربران نیست. امری که بسیار مهم است و باید در حفظ آن کوشا باشید رمز عبور شماست، چراکه در صورت بازیابی رمز هزینه‌های زیادی را باید پرداخت کنید. وضعیت اعمال بیمه کاربران بعد از مدت یک سال اعمال می‌شود. امنیت این شبکه تماماً با حساب کاربری صورت می‌گیرد و با مدیریت کلیه تنظیمات امنیتی امکان سرقت اطلاعات شخصی و پول شما گرفته می‌شود. تنها اشکال این سیستم نبود کارت اعتباری فیزیکی است که سبب می شود امکان دریافت وجه نقد فوچرز از دستگاه‌های خودپرداز وجود نباشد، اما در عین حال امکان خرید اینترنتی به‌صورت آنلاین کاملاً محیا شده است. درنهایت جایگزین کارت اعتباری فیزیکی نیست و این امکان به کمک شرکای معتبر وجود دارد تا اعتبار حساب فوچرز را به پول نقد کارت‌های اعتباری شرکا هدایت کرده و از طریق خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.
فوچرز چیست3

اعتبار سنجی و بررسی امنیت سیستم

با ارسال کدی به ایمیل شخصی‌تان یا پیامی به تلفن‌تان این فرایند شروع می‌شود و پس از تائید وارد سیستم می‌شوید. به‌این‌ترتیب امکان ورود غیرقانونی از حساب شما گرفته می‌شود. به‌منظور معاملات مالی به شما کدی گرافیکی داده می‌شود تا برای تائید در سیستم درخواستی به توانید از آن به‌عنوان رمز عبور استفاده کنید. همچنین برای دریافت پول از حساب فوچرز خود به‌صورت نقدی شما می‌توانید 6 حساب را معرفی کنید. با تعریف کردن حساب فرعی و ورود از این طریق می‌توانید پول الکترونیکی را انتقال داده و می‌توان آن را بدون کمیسیون از حساب اصلی به فرعی دوباره پر کرد. شما می‌توانید معادل فوچرز خود را به‌صورت معادل پول نقد دریافت کنید.

قابلیت جدید پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت است که خدمات خوبی در مقایسه با سایر دستگاه‌ها در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. ویژگی جدیدی که این سیستم در اختیار مشتریان خود قرار داده است، فوچرز الکترونیکی یا همان ای وچرز است. این امکان جدید، ابزاری است که پرداخت‌های فوری امن را بدون مشکل انجام می‌دهد. نحوه عملکرد آن به این صورت می باشد که تعدادی ارقام است که برابر با وجه پرداختی شماست.

 پس کد قابل پرداخت نبوده و بلکه وجهی است برابر با پول نقد که نگرانی از بین رفتن یا نقد شدن فوچرز را از بین می‌برد و هر زمان قابلیت تبدیل‌شدن به وجه و استفاده را دارد. عملکرد فوچرز الکترونیکی به‌صورت وجهی از قبل پرداخته شده است که به شما این امکان را می‌دهد که حساب خود را پُرکنید. هر کاربر می‌تواند برای هر مبلغی این وچرز را فعال کند و تنها شرط داشتن آن این است که حداقل مبلغی در حساب موجود باشد. مزیت داشتن این وچرزها در سرعت انتقال مبلغ از حسابی به حساب دیگر است. انتقال وجه کاری زمان‌بر بوده و حتی فرایند تأییدیه و بررسی آن زمان‌بر است و گاهی بیش‌ازحد طول می‌کشد و ممکن است رد شود، ولی وچرزها به‌سرعت پردازش می‌شوند. مزیت دیگر وچرزها در آسانی استفاده است و نگرانی‌ برای رد شدن تأییدیه یا دیرکرد آن وجود ندارد. پرفکت مانی روش تأییدیه متنوعی ندارد و درنتیجه زمان‌بر نیست و راهی سریع و آسان است.

نحوه عملکرد ای فوچرز و محبوبیت آن

امنیت فوچرز در سیستم پرفکت مانی با روش پرداخت معمولی یکسان است. در حساب اصلی وچرز را فعال می‌کنید و زیرمجموعه حساب شماست و این امر از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری می‌کند. دلیل محبوبیت اصلی وچرز الکترونیکی در این است که اعتبار آن‌ها نامحدود بوده و هر زمان که بخواهید قابل‌استفاده است فقط باید کد فعال‌سازی را در جایی مطمئن نگه‌داری کنید که فراموش نکنید و از دست نرود. فوچرز جایگزین مناسبی برای کارت اعتباری یا چک هستند، چراکه هیچ راهی وجود ندارد که از بین بروند و قابل‌استفاده در هر کشوری می‌باشند. داشتن ای فوچرز در ابتدا احتیاج به یک حساب مورد تائید دارد و درنتیجه باید اطلاعات شخصی‌تان را کامل وارد کرده باشید و بعد از تأییدیه به قسمت برداشت از حساب رفته و فوچرز الکترونیکی تولید کنید. با این کار امکان برداشت از حساب را هم دارید و سپس مبلغ موردنظر خود را وارد کنید. با دریافت کد فعال‌سازی می‌توانید از وچرز استفاده کرده و باید به‌خوبی از این کد نگه‌داری کنید و آن را به کسی نشان ندهید. به یاد داشته باشید که اگر قصد خرج کردن وچرز را ندارید، تنها آن را در جایی امن نگه‌داری کنید.

 به‌راحتی می‌توان فوچرز الکترونیکی را به کاربران دیگر با نرخ مناسب به فروش گذاشت.

چگونگی تبدیل وچرز پرفکت مانی

با مثالی چگونگی تبدیل وچرز پرفکت مانی را به شما توضیح خواهم داد. شاید شما برای خرید آنلاین، یک کارت الکترونیکی پرفکت مانی ایجاد کرده‌اید، اما به دلایلی ممکن است نیازی به آن نداشته یا تمایل دارید آن را به ارزی دیگر تبدیل کنید. خبر خوب این است در این سیستم خدمات زیادی وجود دارد و در حال حاضر امکان تبدیل پرفکت مانی به بسیاری از ارزها وجود دارد، ازجمله: ارزهای الکترونیکی رمزدار مثل بیت کوین یا لایت کوین، سایر ارزهای الکترونیکی مثل payeer یا ارزهای فیات دیجیتال آمریکا و اروپا. برای تبدیل وچرز خود به کمیسیون‌ها دقت داشته باشید. در سرویس‌های صرافی می‌توانید خدمات بهتری را پیدا کنید، اما توجه کنید که ارزهای فیات به‌طور معمول از 0.5 درصد تا 4 درصد دارای کمیسیون هستند. بطور معمول مردم وچرزهای پرفکت مانی را در بخش فروش، در انجمن با نرخ بهتر و همچنین بدون کمیسیون خریداری می‌کنند. بطور کلی می‌توان گفت که هیچ نقصی در این نوع وچرزها وجود ندارد. با در نظر گرفتن اینکه شما کاربری عادی هستید قابلیت داشتن سود بالایی را برای شما به وجود می‌آورد که در هر زمان که نیاز داشتید می‌توانید آن‌ها را استفاده کرده یا به کاربر دیگری بفروشید و با ارز دلخواهتان آن را معاوضه کنید. بدون هیچ خطری و مشکلی با اطمینان از آن استفاده کنید و از پرداخت آنلاین لذت ببرید.

 

انواع حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی سه نوع حساب دارد؛ حساب معمولی، حساب دارای شریک، حساب دارای حق بیمه. هرکدام از این حساب‌های فوچرز با شناسه‌ای شروع می‌شوند که معرف ارز حساب است و با ترکیبی از اعداد هستند. شناسه حسابی که با U شروع می‌شود نشان‌دهنده دلار، شناسه حسابی که با E شروع می‌شود نشان‌دهنده یورو می و شناسه حسابی که با G شروع می‌شود نشان‌دهنده طلا می‌باشند. حساب‌های پرفکت مانی می‌توانند در وضعیت‌های مختلف و ارزهای متفاوت باشند، ولی در کل دو غالب اصلی دارند که این دو غالب به دو صورت شخصی یا تجاری می‌باشند.
 

پرفکت مانی چه برتری نسبت به سایرین دارد؟

 از طریق پرفکت مانی می‌توانید اعتبار حساب خود را به فوچرز الکترونیکی تبدیل کنید و با داشتن شریک در حساب خود قادر خواهید بود به‌صورت قانونی با استفاده از سیستم‌های پرداخت، بودجه اضافه کنید. بیت کوین که یکی از ارزهای دیجیتال محبوب است را نیز با داشتن حساب از این نوع بدون دردسر ارز بیت کوین خریداری کنید، چراکه استخراج این ارز کار آسانی نیست. به‌راحتی می‌توانید اعتبار حساب خود را به هر نوعی مانند ارزهای دیجیتالی یا ارزهای فیات که دوست دارید تبدیل کنید. حداقل اعتباری که می‌توان داشت 300 دلار است و همچنین به تمام روش‌های فوق می‌توان این اعتبار را نقد و استفاده کرد. این سیستم می‌تواند در آینده با رقبای خود رقابت کند و به‌طور مثال محدودیت‌هایی برای خرید بیت کوین در حساب PAY PAL وجود دارد که این امر در پرفکت مانی به‌آسانی و سرعت اتفاق می‌افتد و نیاز به ‌صرف وقت طولانی یا صرف هزینه‌های گزاف برای استخراج نیست.


استراتژی امنیتی پرفکت مانی

این سیستم خرید فوچرز دارای امنیت بالایی بوده و این نوید را به کاربران خود می‌دهد تا زمانی که اطلاعات شخصی خود را در اختیار کسی نگذارند، دسترسی هکرها به‌حساب کاربران بسته است. پرفکت مانی در عین سادگی در استفاده که کارایی آن را بالا می‌برد و نیاز به تخصص خاص ندارد، خطرات را به کمترین حالت می‌رساند. هر کاربر می‌تواند تنظیمات امنیتی خود را به‌صورت جداگانه تنظیم کند و با توجه به نیاز کاربر گزینه‌هایی به او پیشنهاد می‌شود که هرکدام وابسته به درخواست کاربر متفاوت و انحصاری می‌باشند.


فوچرز چیست3

سیستم پرداخت ارز دیجیتال فوچرز

در سیستم پرداخت فوچرز پرفکت مانی به‌صورت ارز دیجیتال گزینه‌های زیادی وجود دارد که معروف‌ترین آن‌ها بیت کوین و افریوم هستند. همچنین سیستم‌های تبدیل ارز زیادی وجود دارند که کاربران می‌توانند از آنها استفاده کنند. می‌توانید از شرکای سیستم خرید فوچرز پرفکت مانی کمک بگیرید و از بابت معتبر بودن آن‌ها اطمینان داشته باشید و سریع و مطمئن ارز خرید، فروش یا مبادله با انواع ارزهای دیجیتالی انجام دهید. در این سیستم، بخشی به‌عنوان پشتیبان تعبیه‌شده که راهی مطمئن برای برقراری ارتباط خصوصی میان کاربران است.

 

 هدف از فوچرز الکترونیکی

با گسترش صنعت پرداخت و بانک مسیر پیشرفت به سمت خریدوفروش بدون پول نقد حرکت کرده است. در این میان فوچرزهای الکترونیکی از ابزار جدید انتقال وجه هستند که این امکان را به مردم می‌دهند تا بدون داشتن پول نقد کارهای بانکی خود را انجام دهند. هدف فوچرز الکترونیکی آسان کردن فرایندهای مالی است و درواقع فوچرز الکترونیکی یک چک الکترونیکی می‌باشد که برای برداشت وجه یا واریز وجه به‌حساب کاربرد دارد. فوچرز یک کد 16 رقمی دیجیتالی و کاملاً منحصربه‌فرد به همراه یک کد 10 رقمی است که برای فعال‌سازی استفاده می‌شود و بدون آن چک قابل‌استفاده نیست. با داشتن کد فعال‌سازی هر زمان که بخواهید فوچرزهای الکترونیکی قابل‌استفاده است، چراکه منقضی نمی‌شون و به این صورت می‌توانید از مبلغ اعتبار معین خود استفاده کنید. این امر امکانات جدیدی در اختیار شما می‌گذارد و از نگرانی‌های حمل پول نقد یا حمله هکرها به‌حساب های بانکی خود در امان خواهید بود. امنیت این سیستم به شما اطمینان کامل می‌دهد تا با خیالی آسوده از ابزارهای جدید مالی استفاده کنید و همگام با تکنولوژی قدم بردارید.

چرا فوچرز الکترونیکی نه پول نقد؟

با استفاده از این روش به راحتی به سراسر دنیا پول را منتقل کنید. حتی در صورتی که گیرنده حساب کاربری نداشته باشد نیز می تواند کد فعالسازی فوچرز را دریافت کند. پرداخت آنلاین به‌صورت امن امروزه از دغدغه‌های بسیاری از کاربران اینترنتی است تا از اطلاعات خود محافظت کنند. امنیت بالای فوچرز به شما اطمینان می‌دهد در زیرساختی امن پرداخت‌های آنلاین خود را انجام ‌دهید. فوچرز الکترونیکی به شما این امکان را می‌دهد که اگر به‌حساب پرفکت مانی خود یا سایر سیستم‌ها دسترسی نداشتید از فوچرز الکترونیکی استفاده کنید. زمانی که به سفر می‌روید داشتن پول کافی مسئله‌ای پراهمیت است به‌خصوص اگر سفر به کشوری دیگر داشته باشید بطور معمول حمل مقدار زیاد پول نقد کاری سخت است. ابزاری که به شما پیشنهاد می‌دهیم، تبدیل با فوچرز الکترونیکی است که می‌توانید از این طریق ارز دلار خریداری کنید.

اعتبار حساب شما به فوچرز الکترونیکی است و می‌توانید در سراسر دنیا در صرافی‌های معتبر، فوچرز را به پول نقد تبدیل کنید. این فوچرز می‌تواند ارز دیجیتالی باشد یا ارز فیات به‌هرحال شما می‌توانید از فوچرز الکترونیکی برای خرید یا تبدیل به پول نقد بدون در نظر گرفتن مکان از آن استفاده کنید. در ضمن استفاده از آن سبب می شود حساب فرستنده مشخص نباشد.


چگونه اعتبار حساب خود را به پول الکترونیکی تبدیل کنیم؟

ابتدا برای ساخت فوچرز الکترونیکی باید حسابی معتبر داشته باشید. پس اطلاعات خود را به‌صورت کامل وارد کنید تا تأییدیه لازم را بگیرید. سپس نکته‌ای که برای ساخت فوچرز الکترونیکی مهم است داشتن حداقل اعتبار است تا اعتبار شما به پول الکترونیکی تبدیل شود. بعد از انجام این فرایند به کمک وب‌سایت‌های معتبر می‌توان این کار را انجام داد. یکی از این سیستم‌ها سایت پرفکت مانی است و این سیستم از آسان‌ترین روش‌ها برای عملیات خود استفاده می‌کند. البته لیست سیستم‌های مورد تائید در وب‌سایت اصلی فوچرز موجود است.

فروچرز الکترونیکی امکان خرید آنلاین را دارد و می‌توان از آن کمک گرفت. به شما نحوه تبدیل اعتبار به فوچرز الکترونیکی را از طریق پرفکت مانی آموزش می‌دهیم. بعد از وارد شدن به‌حساب خود به بخش برداشت بروید. با مجموعه‌ای به نام E-VOUCHER روبه‌رو خواهید شد و با انتخاب این گزینه که نمایه‌ای شبیه به جعبه کادو دارد برای شما صفحه‌ای با عنوان سپرده‌گذاری پول الکترونیکی باز می‌شود. در این صفحه به شما لیستی از فوچرزهایی که قبلاً فعال کرده‌اید را نشان می‌دهد که در حال حاضر خالی است. پس گزینه خرید فوچرز الکترونیکی جدید را انتخاب کنید، سپس از راه امنیتی‌ که قبلاً انتخاب کرده‌اید می‌توانید ارسال پیام کوتاه یا ارسال ایمیل انجام داده و کد فعال‌سازی را دریافت نمایید. شما با موفقیت فوچرز الکترونیکی خود را ساختید، اکنون برای فعال‌سازی به‌حساب خود رفته و در بخش فعال‌سازی اطلاعات درخواست شده که شامل شماره فوچرز، کد فعال‌سازی و کد اصلاحی و معمولاً هنگام پرداخت‌های بانکی در تصویری مشاهده می‌کنید را وارد کنید. فوچرز الکترونیکی شما فعال شد.

تبدیل اعتبار visa/master کارت به فوچرز الکترونیکی

در وب‌سایت‌های معتبر می‌توانید انواع نرخ‌های تبدیل را مشاهده کنید که هرکدام چه میزان کمیسیونی دریافت می‌کنند. معمولاً بهترین تبدیل‌کننده‌ها در بالای لیست قرار دارند. صرافی‌های مناسب‌تر در بالای لیست هستند و به ترتیب نرخ کمتر به بیشتر قرار گرفته اند و سپس گزینه موردنظر خود را با توجه به نیازتان انتخاب کنید. بیت کوین ارز دیجیتال است که می‌توان با فوچرز الکترونیکی آن را خریداری و مبادله کرد.

با توجه به راهنمای وب سایتی که اقدام به تبدیل کرده‌اید پیش بروید تا با مشکل در حین عملیات روبه‌رو نشوید، چراکه مراحل هر سایتی متفاوت است و در ابتدا به شما این پیشنهاد را می‌دهد تا دستورالعمل‌ها را مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که می‌توانید از طریق بخش دستی مراجعه کنید و بخش خودکار را امتحان نکنید.

تبدیل پول الکترونیکی به ارز بیت کوین

اگر از لیست تهیه‌شده وب‌سایت‌ها کمک بگیرید به شما بهترین نرخ تبدیل را در صدر لیست نشان داده و فرایند تبدیل را به‌صورت خودکار انجام می‌دهند. در صورت وجود مشکل، هر سایت به‌طور آنلاین اپراتوری دارد تا به شما کمک کند یا می‌توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. در بخش تبدیل به‌صورت دستی به انجمن مراجعه‌کنندگان هدایت می‌شوید. دقت داشته باشید تنها به تبدیل‌کننده‌ها معتبر که مدیر سایت تائید کرده است مراجعه کنید و همچنین قبل از تبدیل به سایت‌های معتبر بزرگ‌تر نیز مراجعه نمایید تا از نرخ‌ها آگاه شوید و تنها به یک سایت اطمینان نکنید. با توجه به سایت‌های معتبر پیش بروید تا مشکلی در فرایند تبدیلات پیش نیاید، معمولاً لیستی از صرافی‌های معتبر در سایت اصلی فوچرز موجود است و حتماً به آن مراجعه کنید.

فوچرز چیست

 

فوچرز درواقع روشی برای پرداخت به‌صورت بین‌المللی است و از این طریق می‌توان به‌طور آنلاین پول ارسال و دریافت کرد. این روش با ارائه سرویس‌های API امکان‌پذیر است. شما می‌توانید کدهای استخراج‌شده را در حساب خود قرار دهید و به کمک سایت‌هایی که فوچرز را می‌پذیرند به پول نقد تبدیل کنید. این پلتفرم در حال حاضر در 110 کشور انجام می‌پذیرد.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی؛ یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای دریافت و ارسال پول است. این سیستم برای پرداخت‌های غیرنقدی فوچرز در اینترنت تعبیه‌شده است که از سال 2007 به‌طور قانونی در کشور پاناما به ثبت رسیده است. فوچرز در ابتدا ابزاری پرکاربرد برای کاربران خصوصی به‌منظور تسویه‌حساب‌های فوری و امن بود ولی برای پول‌شویی هم از آن استفاده می‌شود.

کسب‌وکار با پرفکت مانی

تجارت با فوچرز پرفکت مانی شاید به نظر آسان بیاید. با استفاده از اعتبار حساب خود مقداری پول نقد دریافت می‌کنید. درنتیجه سیستم پرفکت مانی به‌عنوان پاداش به شما اعتباری می‌دهد که با درصدی به میزان پرداختی حساب شما اضافه می‌شود و این مبلغ فوچرز به پرداخت اولیه شما بستگی دارد. شما بعد از پرداخت اولیه وارد فرآیند خواهید شد و پاداش بعد از پرداخت معادل 100 دلار جمع می‌شوند. فوچرز پرفکت مانی به شما امکانات مختلفی درزمینه پول دریافتی در اختیارتان می‌گذارد. می‌توان به چند نمونه از این خدمات مانند انتقال پول بین کاربران، خرید بیت کوین با فوچرز، خرید طلا، خرید دلار آمریکا و یورو، انجام پرداخت‌ها و خدمات از طریق اینترنت، خرید کالا، صدور و دریافت وام داخل سیستم، دریافت درآمد اضافه در نتیجه همکاری با شرکت اشاره کرد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که حساب شما ازجمله: حساب معادل دلار آمریکا، برابر با یورو، معادل طلا یا معادل بیت کوین به چه صورتی باشد. یکی از شرکت‌های قابل‌اطمینان و معتبر برای خرید اعتبار فوچرز به‌صورت ارز دیجیتال، طلا یا تبدیل اعتبار  XML GOLD است. البته فهرستی از شرکت‌های معتبر خرید فوچرز در بخش شرکای تجاری در وب‌سایت اصلی موجود می باشد.
فوچرز چیست4

دلایل استفاده از پرفکت مانی

برای خرید فوچرز، نحوه کارکرد با سیستم آسان است و قابلیت بارگیری این پلتفرم با 22 زبان می‌باشد. تعرفه‌های پایین خرید فوچرز در این سیستم امری که بسیار قابل‌توجه ای است. هزینه جابه‌جایی داخلی در یک حساب معتبر تنها 0.5 درصد می‌باشد. این سیستم به دلیل اعتباری که دارد به شما امکان انتقال فوری پول بین کاربران سیستم، پرداخت و برداشت پول در دفاتر صرافی را به شما می‌دهد. نداشتن محدودیت در اجرای معاملات مالی مزیت خوبی محسوب می‌شود. محاسبه میزان بهره تنها 4 درصد در سال است و این بهره از بودجه باقی‌مانده از حساب کم می‌شود. غیرقابل‌برگشت بودن پرداخت‌ها در این سیستم به‌نوعی حفره امنیتی محسوب می‌شود و به‌منظور کلاهبرداری استفاده می‌شود.

نگرانی‌های استفاده از پرفکت مانی

سیستم خرید فوچرز پرفکت مانی با این حال که ارزهای پرداختی معتبری در اختیار کاربران می‌گذارد، اما محدودیت انتخاب ارز خبر خوبی برای کاربران نیست. امری که بسیار مهم است و باید در حفظ آن کوشا باشید رمز عبور شماست، چراکه در صورت بازیابی رمز هزینه‌های زیادی را باید پرداخت کنید. وضعیت اعمال بیمه کاربران بعد از مدت یک سال اعمال می‌شود. امنیت این شبکه تماماً با حساب کاربری صورت می‌گیرد و با مدیریت کلیه تنظیمات امنیتی امکان سرقت اطلاعات شخصی و پول شما گرفته می‌شود. تنها اشکال این سیستم نبود کارت اعتباری فیزیکی است که سبب می شود امکان دریافت وجه نقد فوچرز از دستگاه‌های خودپرداز وجود نباشد، اما در عین حال امکان خرید اینترنتی به‌صورت آنلاین کاملاً محیا شده است. درنهایت جایگزینکارت اعتباری فیزیکی نیست و این امکان به کمک شرکای معتبر وجود دارد تا اعتبار حساب فوچرز را به پول نقد کارت‌های اعتباری شرکا هدایت کرده و از طریق خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.
فوچرز چیست5

اعتبار سنجی و بررسی امنیت سیستم

با ارسال کدی به ایمیل شخصی‌تان یا پیامی به تلفن‌تان این فرایند شروع می‌شود و پس از تائید وارد سیستم می‌شوید. به‌این‌ترتیب امکان ورود غیرقانونی از حساب شما گرفته می‌شود. به‌منظور معاملات مالی به شما کدی گرافیکی داده می‌شود تا برای تائید در سیستم درخواستی به توانید از آن به‌عنوان رمز عبور استفاده کنید. همچنین برای دریافت پول از حساب فوچرز خود به‌صورت نقدی شما می‌توانید 6 حساب را معرفی کنید. با تعریف کردن حساب فرعی و ورود از این طریق می‌توانید پول الکترونیکی را انتقال داده و می‌توان آن را بدون کمیسیون از حساب اصلی به فرعی دوباره پر کرد. شما می‌توانید معادل فوچرز خود را به‌صورت معادل پول نقد دریافت کنید.

قابلیت جدید پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت است که خدمات خوبی در مقایسه با سایر دستگاه‌ها در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. ویژگی جدیدی که این سیستم در اختیار مشتریان خود قرار داده است، فوچرز الکترونیکی یا همان ای وچرز است. این امکان جدید، ابزاری است که پرداخت‌های فوری امن را بدون مشکل انجام می‌دهد. نحوه عملکرد آن به این صورت می باشد که تعدادی ارقام است که برابر با وجه پرداختی شماست.

 پس کد قابل پرداخت نبوده و بلکه وجهی است برابر با پول نقد که نگرانی از بین رفتن یا نقد شدن فوچرز را از بین می‌برد و هر زمان قابلیت تبدیل‌شدن به وجه و استفاده را دارد. عملکرد فوچرز الکترونیکی به‌صورت وجهی از قبل پرداخته شده است که به شما این امکان را می‌دهد که حساب خود را پُرکنید. هر کاربر می‌تواند برای هر مبلغی این وچرز را فعال کند و تنها شرط داشتن آن این است که حداقل مبلغی در حساب موجود باشد. مزیت داشتن این وچرزها در سرعت انتقال مبلغ از حسابی به حساب دیگر است. انتقال وجه کاری زمان‌بر بوده و حتی فرایند تأییدیه و بررسی آن زمان‌بر است و گاهی بیش‌ازحد طول می‌کشد و ممکن است رد شود، ولی وچرزها به‌سرعت پردازش می‌شوند. مزیت دیگر وچرزها در آسانی استفاده است و نگرانی‌ برای رد شدن تأییدیه یا دیرکرد آن وجود ندارد. پرفکت مانی روش تأییدیه متنوعی ندارد و درنتیجه زمان‌بر نیست و راهی سریع و آسان است.

نحوه عملکرد ای فوچرز و محبوبیت آن

امنیت فوچرز در سیستم پرفکت مانی با روش پرداخت معمولی یکسان است. در حساب اصلی وچرز را فعال می‌کنید و زیرمجموعه حساب شماست و این امر از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری می‌کند. دلیل محبوبیت اصلی وچرز الکترونیکی در این است که اعتبار آن‌ها نامحدود بوده و هر زمان که بخواهید قابل‌استفاده است فقط باید کد فعال‌سازی را در جایی مطمئن نگه‌داری کنید که فراموش نکنید و از دست نرود. فوچرز جایگزین مناسبی برای کارت اعتباری یا چک هستند، چراکه هیچ راهی وجود ندارد که از بین بروند و قابل‌استفاده در هر کشوری می‌باشند. داشتن ای فوچرز در ابتدا احتیاج به یک حساب مورد تائید دارد و درنتیجه باید اطلاعات شخصی‌تان را کامل وارد کرده باشید و بعد از تأییدیه به قسمت برداشت از حساب رفته و فوچرز الکترونیکی تولید کنید. با این کار امکان برداشت از حساب را هم دارید و سپس مبلغ موردنظر خود را وارد کنید. با دریافت کد فعال‌سازی می‌توانید از وچرز استفاده کرده و باید به‌خوبی از این کد نگه‌داری کنید و آن را به کسی نشان ندهید. به یاد داشته باشید که اگر قصد خرج کردن وچرز را ندارید، تنها آن را در جایی امن نگه‌داری کنید.

به‌راحتی می‌توان فوچرز الکترونیکی را به کاربران دیگر با نرخ مناسب به فروش گذاشت.

چگونگی تبدیل وچرز پرفکت مانی

با مثالی چگونگی تبدیل وچرز پرفکت مانی را به شما توضیح خواهم داد. شاید شما برای خرید آنلاین، یک کارت الکترونیکی پرفکت مانی ایجاد کرده‌اید، اما به دلایلی ممکن است نیازی به آن نداشته یا تمایل دارید آن را به ارزی دیگر تبدیل کنید. خبر خوب این است در این سیستم خدمات زیادی وجود دارد و در حال حاضر امکان تبدیل پرفکت مانی به بسیاری از ارزها وجود دارد، ازجمله: ارزهای الکترونیکی رمزدار مثل بیت کوین یا لایت کوین، سایر ارزهای الکترونیکی مثل payeer یا ارزهای فیات دیجیتال آمریکا و اروپا. برای تبدیل وچرز خود به کمیسیون‌ها دقت داشته باشید. در سرویس‌های صرافی می‌توانید خدمات بهتری را پیدا کنید، اما توجه کنید که ارزهای فیات به‌طور معمول از 0.5 درصد تا 4 درصد دارای کمیسیون هستند. بطور معمول مردم وچرزهای پرفکت مانی را در بخش فروش، در انجمن با نرخ بهتر و همچنین بدون کمیسیون خریداری می‌کنند. بطور کلی می‌توان گفت که هیچ نقصی در این نوع وچرزها وجود ندارد. با در نظر گرفتن اینکه شما کاربری عادی هستید قابلیت داشتن سود بالایی را برای شما به وجود می‌آورد که در هر زمان که نیاز داشتید می‌توانید آن‌ها را استفاده کرده یا به کاربر دیگری بفروشید و با ارز دلخواهتان آن را معاوضه کنید. بدون هیچ خطری و مشکلی با اطمینان از آن استفاده کنید و از پرداخت آنلاین لذت ببرید.

انواع حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی سه نوع حساب دارد؛ حساب معمولی، حساب دارای شریک، حساب دارای حق بیمه. هرکدام از این حساب‌های فوچرز با شناسه‌ای شروع می‌شوند که معرف ارز حساب است و با ترکیبی از اعداد هستند. شناسه حسابی که با U شروع می‌شود نشان‌دهنده دلار، شناسه حسابی که با E شروع می‌شود نشان‌دهنده یورو می و شناسه حسابی که با G شروع می‌شود نشان‌دهنده طلا می‌باشند. حساب‌های پرفکت مانی می‌توانند در وضعیت‌های مختلف و ارزهای متفاوت باشند، ولی در کل دو غالب اصلی دارند که این دو غالب به دو صورت شخصی یا تجاری می‌باشند.

پرفکت مانی چه برتری نسبت به سایرین دارد؟

 از طریق پرفکت مانی می‌توانید اعتبار حساب خود را به فوچرز الکترونیکی تبدیل کنید و با داشتن شریک در حساب خود قادر خواهید بود به‌صورت قانونی با استفاده از سیستم‌های پرداخت، بودجه اضافه کنید. بیت کوین که یکی از ارزهای دیجیتال محبوب است را نیز با داشتن حساب از این نوع بدون دردسر ارز بیت کوین خریداری کنید، چراکه استخراج این ارز کار آسانی نیست. به‌راحتی می‌توانید اعتبار حساب خود را به هر نوعی مانند ارزهای دیجیتالی یا ارزهای فیات که دوست دارید تبدیل کنید. حداقل اعتباری که می‌توان داشت 300 دلار است و همچنین به تمام روش‌های فوق می‌توان این اعتبار را نقد و استفاده کرد. این سیستم می‌تواند در آینده با رقبای خود رقابت کند و به‌طور مثال محدودیت‌هایی برای خرید بیت کوین در حساب PAY PAL وجود دارد که این امر در پرفکت مانی به‌آسانی و سرعت اتفاق می‌افتد و نیاز به ‌صرف وقت طولانی یا صرف هزینه‌های گزاف برای استخراج نیست.

استراتژی امنیتی پرفکت مانی

این سیستم خرید فوچرز دارای امنیت بالایی بوده و این نوید را به کاربران خود می‌دهد تا زمانی که اطلاعات شخصی خود را در اختیار کسی نگذارند، دسترسی هکرها به‌حساب کاربران بسته است. پرفکت مانی در عین سادگی در استفاده که کارایی آن را بالا می‌برد و نیاز به تخصص خاص ندارد، خطرات را به کمترین حالت می‌رساند. هر کاربر می‌تواند تنظیمات امنیتی خود را به‌صورت جداگانه تنظیم کند و با توجه به نیاز کاربر گزینه‌هایی به او پیشنهاد می‌شود که هرکدام وابسته به درخواست کاربر متفاوت و انحصاری می‌باشند.