صرافی آنلاین سام اکسچنجر

صرافی آنلاین سام اکسچنجر

1398/04/25
| 917

در صرافی آنلاین سام اکسچنجر ما شما نه تنها ارز دیجیتال بیت کوین بلکه هر نوع ارز دیجیتالی دیگری را نیز می توانید به پول داخلی و یا هر پول دیگری تبدیل کنید و یا هزینه پرداخت کنید و هر یک از ارزهای دیجیتالی را خریداری کنید و ارزش حساب خود را بالا ببرید. خرید و فروش بیت کوین، اتریوم، آلت کوین، لیتکوین، پرفکت مانی و کدهای پی اس ووچرز و ووچر یا فوچرز را به صورت اتوماتیک انجام دهید و از صرافی خود لذت ببرید.

 
فوچرز

صرافی آنلاین سام اکسچنجر و خرید و فروش آنلاین بیت کوین

این روزها بیت کوین یکی از پر سر و صدا ترین ارز دنیا شده که کاربران آن با افزایش آن به دنبال صرافی آنلاین مانند صرافی آنلاین سام اکسچنجر  میگردند تا آن را به پول داخلی تبدیل کنند و یا بالعکس پول ایرانی پرداخت کنند و در عوض بیت کوین خریداری کنند تا ارزش کیف پول خود را افزایش دهند. ما برای شما صرافی بیت کوین را چه از نظر خرید و چه از نظر فروش انجام می دهیم.

صرافی آنلاین سام اکسچنجر و خرید و فروش آنلاین پرفکت مانی

شما در سیستم پرداخت پرفکت مانی می توانید هر نوع ارزی را اعم از دلار، طلا، یورو و ... را با هر حسابی انتخاب و خرید و فروش کنید. شما می توانید ارزش حساب پرفکت مانی خود را در صرافی آنلاین سام اکسچنجر به ریال تبدیل کنید و یا ارزش حساب خود را بالا ببرید. قیمت پرفکت مانی در حال حاضر برای خرید 13.700 هزار تومان بوده و قیمت برای فروش آن 12.180 هزار تومان می باشد.

صرافی آنلاین سام اکسچنجر و خرید و فروش آنلاین پی اس ووچرز

پی اس ووچرز یک کد است تا سرمایه که برای خرید و فروش استفاده می شود. شما نمی توانید آن را به عنوان سرمایه نگهداری کنید، زیرا یک ارز دیجیتالی به حساب نمی آید و تنها برای خرید و فروش در سایت های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید کد پی اس وچرز را به صورت ارزان و اتوماتیک از صرافی آنلاین سام اکسچنجر خریداری کنید.
 
فوچرز

صرافی آنلاین سام اکسچنجر و خرید و فروش آنلاین  فوچرز

فوچرز همانند ووچر یک کد است که برای برخی تبادلات میان سایت ها از آن استفاده می شود و این کد تنها در برخی سایت های توافقی معتبر است، یعنی خارج از آن سایت ها دیگر اعتباری ندارد.  به طور معمول این کد در کشورهای اروپایی دارای اعتبار است.  در صرافی آنلاین سام اکسچنجر می توانید نسبت به تهیه کد فوچرز با قیمت ارزان و اقدام کنید و از سیستم خرید اتوماتیک فوچرز استفاده کنید.
 
فوچرز