تجارت بیت کوین سخت است! نکاتی که هر معامله‌گر بیت کوین باید بداند

تجارت بیت کوین سخت است! نکاتی که هر معامله‌گر بیت کوین باید بداند

1398/06/22
| 125
معامله‌گر بیت کوین1

«همه صدها داستان در مورد پولی که باعث تغییر زندگی افراد در فضای رمزنگاری ساخته می‌شوند شنیده‌اند. معامله گران ناشناس فضای مجازی ما را با داستان‌های تبدیل 1000 دلار به میلیون‌ها دلار در چند ماه، سرمایه‌گذاری ارزهای کوچک و سرمایه‌گذاری که یک‌شبه 100 برابر افزایش‌یافته است.»

به نظر می‌رسد، این‌یک راه آسان و مطمئن برای پولدار شدن سریع است. آن‌ها حتی قبل از یادگیری اصول تجارت و مدیریت ریسک، سرمایه خود را برای تبدیل‌شدن به معامله‌گر بیت کوین «معامله گران رمزنگاری حرفه‌ای» از دست می‌دهند. همه ما می‌دانیم که چگونه این داستان به پایان خواهد رسید.

معامله‌گر بیت کوین بودن در هر بازاری سخت است و 95٪ از همه معامله گران در طی چند ماه شکست‌خورده‌اند. سرمایه آن‌ها معمولاً از دست می‌رود و خیلی بدتر از سرمایه‌گذاری ناچیز در یک سرمایه‌گذاری امن و ترک آن برای رشد هستند. برخلاف تصور رایج، بازار رمزنگاری به دلایل مختلف تجارت سختی برای مبتدیان است.
 

کازینو هرگز بسته نمی‌شود

بازار 24/7 باز است و به تجار این احساس را می‌دهد که همیشه باید تجارت کنند. این باعث خستگی فوق‌العاده و ترس از دست دادن برای معامله گران می‌شود. هیچ‌کس نمی‌تواند به‌طور دقیق بازاری که دائماً در دسترس است را ردیابی کند و کنار زدن معامله گران جدید، دشوار است. این عامل اغلب زندگی شخصی آن‌ها را خراب می‌کند و دارایی آن‌ها را از بین می‌برد.
صرافی آنلاین ارز دیجیتال 4

 

اصول معامله‌گر بیت کوین چیست؟

بازار رمزنگاری فاقد اصول است. در هنگام خرید سهام، یک معامله‌گر بیت کوین می‌تواند درآمد سه‌ماهه، گزارش فروش، نقشه راه شرکت و سایر فشارسنج‌های بشمار موفقیت را بررسی کند. مهم‌تر از همه، شرکت‌هایی که در بورس کالا تجارت می‌کنند تنظیم‌شده و بنابراین شفاف هستند. شما به‌طورکلی می‌دانید چه چیزی را می‌خرید.

قدرت یک گروه یا پروژه در کریپتو تقریباً برای اهداف معامله‌گر بیت کوین بی‌ربط نیست. تجار متکی به تجزیه‌وتحلیل فنی هستند که استفاده صحیح برای تازه‌واردان این فضا دشوار است.

 

من در حال درآمدزایی هستم، پس چرا تعادل بیت کوین من کاهش‌یافته است؟

تعامل بین بیت کوین (BTC) و آلت کوین یک‌چیز پیچیده است. به‌ندرت برای تجارت امن است و یافتن فرصت‌ها به صبر و تجربه فوق‌العاده‌ای نیاز دارد. هر دو موردی که تجار جدیدتر ذاتاً فاقد آن هستند. بدون این‌که درک کنند که رها کردن سرمایه در کیف پول بیت کوین یک استراتژی بسیار سودآور (و به‌مراتب آسان‌تر) خواهد بود. در تجارت بازار فیات شما یا دلار می‌گیرید یا از دست می‌دهید.
صرافی آنلاین ارز دیجیتال 3

 

چگونه می‌توانم ضرر را متوقف و تنظیم سودآوری کنم؟

معاملات نیاز به مراقبت و مدیریت کمتری دارند. در رمزنگاری، صرافی‌ها فاقد وسعت بستری لازم برای مدیریت صحیح ریسک هستند و به‌ویژه در بازاری که هرگز بسته نمی‌شود. معامله‌گر بیت کوین هرگز نباید بین سود و مدیریت صحیح ریسک خود سود را انتخاب کنند.

 

من می‌توانم با اهرم 10 دلار به 1000 دلار تبدیل کنم!

معاملات اهرمی در بین مبتدیان بسیار مرسوم است. اهرم ابزاری است که فقط باید توسط باتجربه‌ترین تجار، آن‌هایی که سال‌هاست سودآوری می‌کنند مورداستفاده قرار گیرد.

در این‌گونه مبادلات، انتقال ثروت خرده‌فروشان بی‌تجربه سبب متضرر شدن آن‌ها خواهد شد. مبتدیان به‌احتمال‌زیاد همه‌چیزهایی را که در معرض خطر تجارت با اهرم هستند از دست می‌دهند، زیرا روند نزولی بسیار است.
 

پولدار شدن سریع، آسان و درست است؟

در بازار، هیچ‌کس انتظار ندارد سریع ثروتمند شود. کریپتو از افرادی درخواست می‌کند که به‌سرعت مبلغ کمی را به بازنشستگی خود تبدیل کنند که غیرواقعی است.

کسانی که به‌سرعت در کریپتو ثروتمند شدند به‌احتمال‌زیاد خوش‌شانس بودند و علاوه بر این، بین ثروتمند بودن روی کاغذ و زندگی واقعی تفاوت وجود دارد. بیشتر معامله گران رمز پایه که ثروتمند شدند نتوانستند در قیمت بالا بفروشند و خواهند دید که ثروتشان به‌سرعت از بین می‌برد.

من تمام توصیه‌های تجارت را از وب سایتی در اینترنت می‌گیرم

درحالی‌که در رسانه‌های اجتماعی معامله گران و باتجربه‌ای وجود دارد، اکثر مبتدیان از سایر مبتدیان یاد می‌گیرند و آن را نمی‌شناسند. مشاوره مالی از افراد غریبه در اینترنت سنگ بنای بازار رمزنگاری است. هرگز تصمیمات خود را بر اساس توصیه افرادی که حرفه‌ای نیست، پایه‌گذاری کنید.