بررسی اخبار ارز دیجیتال در دنیای تجارت

بررسی اخبار ارز دیجیتال در دنیای تجارت

1398/09/13
| 29

خلاصه اخبار ارز رمزنگاری درواقع خلاصه ای از کارکردهای روزانه ارز رمزنگاری و  اخبارعملکرد  بلاکچین که شما را با اخبار ارز دیجیتال در سراسر جهان به روز رسانی میکند.
 

اخبار مصوبات

سازمان ذیصلاح قانونی آمریکا ، کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار (SEC) ، در نامه ای  وجود یک برنامه ثبت شرکت سرمایه گذاری را توسط صندوق Cipher Technologies Bitcoin Fund رد کرده و در اظهارات خود امنیت بیتکوین را انکار کرده است . ما اعتقاد نداریم که خریداران فعلی بیتکوین به تلاش های اساسی مدیریتی و کارآفرینی دیگران به منظور سودآوری تکیه دارند.

این نهاد تنظیم کننده مقررات همچنین افزود : اگر بیتکوین به این شکل شناخته شود، این امر بعنوان شاخص امنیتی ثبت نشده  و غیر آشکار تلقی می گردد.  مرجع امور راهبرد مالی، یک نهاد نظارتی مالی در انگلستان، بصورت  کلی مجموع 87 شرکت رمزنگاری را در طول 12 ماه گذشته مورد بررسی قررا داده و طبق گزارشات تلگرافی در بررسی اخبار  ارز دیجیتال ،   تقریبا 75 % نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
 

اخبار بلاکچین :

بانک KB Bank کره جنوبی بیان دارد که طی 6 سال آینده 1.7 میلیارد دلار در فناوری دیجیتال     - با سهم سرمایه گذاری بیشتری در فناوری بلاکچین  سرمایه گذاری خواهد کرد . طبق  گزارشات Fn News  ، این بانک می گوید  که می خواهد سیستم خود را تا سال 2025 به سیستمی  کاملا دیجیتالی  تبدیل کند و در مورد عملکرد  اوراق بهادار  و خدمات اعتباری و وام با استفاده از بلاکچین صحبت کرد.
 Samsung Pay  ،    بخش پرداختی شرکت سامسونگ ، با شرکت Finablr ،  یک شریک Ripple و یک عضو پروژه دوم  RippleNet همکاری کرده است . در هر بیانیه ای از Finablr  این مطلب بیان شده که این دو شرکت برای کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ بستر پرداختی مرزی را توسعه می دهند . پس طبق این اخبار ارز دیجیتال، شرکت سامسونگ بدنبال راهی برای گسترش مقبولیت عمومی  Samsung Pay بوده و تصور میشود که راه حل هایی با تکنولوژی دارای قابلیت بلاکچین می باشد .
اخبار صرافی های ارز دیجیتال

اخبار صرافی های ارز دیجیتال

کوین بیس می تواند برای خرید یا اجاره نامه های مشکل دار و طرح ذخیره سازی Omni اقدام نماید .دستیابی به  این امکانات یکی از جالب ترین  اخبار ارز دیجیتال بوده است. بنابر اظهارات  Tech Crunch ؛  دومنبع آشنا با شرایط موجود گفتگویی  با رسانه داشتند که کوین بیس با تعدادی از کارمندان  Omni مصاحباتی انجام داده تا از انها برای انجام کار بر Coinbase Earn استفاده کند که به منظور تکمیل برنامه های آموزشی آنلاین به  کاربران پاداش می دهد. Omni در سال گذشته 25 میلیون دلار افزایش بودجه سرمایه گذاری از ریپل دریافت کرده است .

Bitfinex و شرکت صادر کننده کوین هایی با قیمت ثابت وابسته به تتر  می گویند که انها برای دادخواست بی کفایتی و پول دوستی  توسط  احزاب نامعلوم تحت پیگرد قرار دارند. در اخبار ارز دیجیتال، در بیانیه های جدا  از شرکت های Tetherو    Bitfinexs  این مطلب بیان شده که این دادخواست مبتنی بر تحقیقی از  اسناد جعلی  که شامل داده های گلچین و ناقص می باشد  و ادعا دارد ک از تتر برای دستکاری در بازارهای رمزنگاری شده استفاده شده است .این شرکت ها می گویند که با جدیت از خود در برابر آنچه پول نامشروع   می نامند،  دفاع خواهد کرد .
 

اخبار لیبرا :

در بررسی اخبار ارز دیجیتال ، بنابر بیانات بلومبرگ ، لیبرا  مبتکر برنامه فیسبوک  ، پی پال با تایید گزارشات مربوط به موضوعی که هفته گذشته منتشر شد ، رسما به عضویت انجمن لیبرا پایان داد. ما می دانیم که ایجاد تغییر مشکل می باشد و هر سازمانی که وارد این سیستم ارزی شده باید ارزیابی خود را ازبروز خطرات  و همچنین پاداش های متعهد شده داشته باشد که این امر از طریق ایجاد تغییر وعده داده شده توسط لیبرا قابل مشاهده است.

با این حال ، آنچه از اخبار ارز دیجیتال مشخص شده ، شبکه های اجتماعی ادعا دارند که 1500 نهاد نسبت به عضویت در انجمن علیرغم غافل بودن شرکای اصلی از فشار نظارتی  ، تمایل دارند. به گزارش Financial Times در رابطه با  اخبار ارز دیجیتال ، هفته گذشته ، کمیسیون اروپا از فیسبوک و اتحادیه لیبرا خواسته است که به سوالاتی  در مورد ثبات مالی ، پول شویی و ریسک حریم خصوصی داده ها ی ایجاد شده توسط این پروژه ، پاسخ دهند.

طبق این اخبار ارز دیجیتال

اخبار امنیتی :

Algo Capital, یک شرکت سرمایه گذاری با محوریت بر بلاکچین Algorand ، که اخیرا یک سود 200 میلیون دلاری داشته  ، مبلغ نامشخصی به دلار - برخی ادعا دارند این مبلغ  بین 1 تا 3 میلیون دلار بوده است-  را از دست داد . طبق اظهارات  Coindesk  پس از تماس تلفنی مدیر ارشد ALGO  ، پابلو یابو ،  توکن های ALGO  نقض شده و   احتمالا هکرها موفق به  دسترسی کنترل بر یک  کیف پول داغ  می شوند . در حالیکه ارائه بیانیه رسمی بزودی مورد انتظار می باشد ، شرکت این تخلف را تایید کرده اما  ادعا میکند که بیش از 99% از Algos ها در کیف پول سرد ذخیره ای حفاظتی کوین بیس قرار دارند و این مسئله  تاثیر منفی بر سرمایه گذاران ندارد .